REKLAMA

7 nowych chorych na COVID-19 w województwie świętokrzyskim

Kolejny dzień przynosi nowe potwierdzone przypadki zachorowań na koronawirusa w województwie świętokrzyskim i w całym kraju. Poranny komunikat mówi o 7 nowych przypadkach w Świętokrzyskiem. 

REKLAMA

„W województwie świętokrzyskim potwierdzono 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To 6 kobiet: 4 w sile wieku – z powiatu ostrowieckiego, jędrzejowskiego, starachowickiego i kieleckiego oraz 2 młode kobiety z powiatu skarżyskiego, a także mężczyzna w sile wieku z powiatu skarżyskiego” – informuje Ewa Łukomska, rzecznik prasowy wojewody świętokrzyskiego.

REKLAMA

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 110 przypadków zachorowań na COVID-19, a 1 osoba zmarła.  Obecnie na terenie województwa świętokrzyskiego: 66 osób jest hospitalizowanych, 4268 osób jest poddanych kwarantannie, 56 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.

W całej Polsce we wtorek rano odnotowano 119 nowych przypadków zachorowań. W sumie w naszym kraju mamy już 4532 zachorowania, zmarło 111 osób.

Na terenie powiatu koneckiego nie odnotowano dotychczas żadnego przypadku koronawirusa. Natomiast wśród odnotowanych zachorowań znajduje się kobieta pochodząca z Konecczyzny.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *