REKLAMA

70 km na 70 urodziny Przewodniczącego Rady Miejskiej w Radoszycach [zdjęcia]

W oryginalny sposób uczcił swoje siedemdziesięciolecie urodzin i urodzin Marian Jankowski, zapalony cyklista, aktualnie Przewodniczący Rady Miasta w Radoszycach. W sobotę przejechał rowerem 70 km wokół malowniczego zalewu Antoniów, wykonując 20 okrążeń po 3,5 km. Było to 70 km na 70 urodziny! Władze Radoszyc chcą by w ten zdrowy sposób też inni obchodzili swoje urodziny. 

REKLAMA

Od lewej Jerzy Woźniak, Marian Jankowski, Feliks Grabarczyk – fot. Grażyna Grabarczyk

Na kilku rundach towarzyszyli mu Jerzy Woźniak – mieszka w pobliżu zbiornika i Feliks Grabarczyk , który przyjechał z Krupskiego Młyna wraz z żoną i znajomymi na wypoczynek. Wszyscy zauroczeni akwenem i okolicą Radoszyc. Panowie nie omieszkali podczas jazdy porozmawiać sobie o zaletach jazdy na dwóch kółkach i takiego sposobu spędzania czasu wolnego. Po pokonaniu całego jubileuszowego dystansu – 70 km na 70- lecie, była lampka szampana i okolicznościowe fotki.

Jak nas poinformował solenizant, tym swoim przejazdem zainaugurował przyznawanie specjalnych certyfikatów dla Pań i Panów, którzy w ten sposób chcieliby uczcić swoje jubileusze urodzin. Będą one przyznawane przez Stowarzyszenie Kuźnia Radoszycka i GTC Ranar – Radoszyce na Rowery. Szczegóły otrzymania certyfikatu będą opublikowane na stronie www.radoszyce.pl. Zainteresowani mogą też wysyłać zapytania na adres: [email protected],

REKLAMA

Gratulujemy jubilatowi oryginalnego pomysłu, życzymy dużo zdrowia. Do spotkania na trasach rowerowych!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *