REKLAMA

75-lat Neptuna Końskie. W niedzielę mecz z Piechną, festyn i sportowe emocje [wideo]

Mecz Oldboye Neptuna kontra drużyna Grzegorza Piechny, festyn ze swojskim jadłem i animacjami dla najmłodszych, wręczenie medali i na koniec sportowe emocje. Tak mają wyglądać obchody 75-lecia Neptuna Końskie, które zaplanowano na najbliższą niedzielę. 

REKLAMA

„75 lat Neptuna Końskie. W niedzielę startujemy punktualnie o godzinie 12:00. Uroczystości rozpoczną się meczem byłych zawodników Neptuna Końskie z drużyną Grzegorza Piechny i Przyjaciół” – mówi nam Bartłomiej Gad, prezes Miejskiego Klubu Sportowego Neptun Końskie.

Jubileusz ma być okazją do wspomnień. Pojawią się byli zawodnicy żółto-niebieskich, którzy potem zasmakowali wielkiej piłki. Na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich ma pojawić się między innymi stoper Krzysztof Sobieraj, ale i wielu innych były graczy naszej drużyny.

REKLAMA

Obecne mają być też wielkie gwiazdy świętokrzyskiej piłki – król strzelców Ekstraklasy i kadrowicz Grzegorz Piechna, czy były reprezentant Polski Michał Gębura.

Po towarzyskim meczu Oldboye Neptuna kontra Grzegorz Piechna i przyjaciele rozpocznie się rodzinny festyn, a na nim mnóstwo atrakcji. Dla najmłodszych to dmuchańce, wata cukrowa, czy animacje. Dla starszych poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Dziebałtowa. W organizację jubileuszu włączył się również Uniwersytet Trzeciego Wieku –„O godzinie 14:30 będą wręczane odznaczenia dla zasłużonych osób dla naszego klubu, a o 15:00 rozpocznie się mecz ligowy seniorów Neptuna Końskie z drużyną Pogoni Staszów” – dodaje prezes Gad i zaprasza –„Na obchody jubileuszu zapraszamy wszystkich naszych byłych zawodników, którzy grali w barwach naszego klubu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, całe rodziny z dziećmi. Będzie mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieciaków, jak i dla seniorów. Startujemy o godzinie 12:00 na stadionie Neptuna Końskie. Do zobaczenia”. 

My również dołączamy się do tego zaproszenia! Początek obchodów jubileuszu 75-lecia Neptuna Końskie – mecz pokazowy drużyny Grzegorz Piechny i Oldboyów z naszego miasta, a także rodzinny piknik od godziny 12:00. O 15:00 starcie Neptun Końskie – Olimpia Pogoń Staszów. Dodajmy, że patronat honorowy nad całym wydarzeniem sprawuje burmistrz miasta i gminy Końskie Krzysztof Obratański.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *