REKLAMA

A Klasa: Bardzo dobry weekend naszych drużyn

Pierwsze punkty KS Smyków i zwycięstwo Radiator$ Stąporków, które daje tej drużynie pozycję wicelidera rozgrywek. To najważniejsze wydarzenia weekendu w Świętokrzyskiej A Klasie. 

REKLAMA

Radość zawodników KS Smyków po pierwszej wygranej w A Klasie.

Ekipa trenera Jacka Kołodziejczyka zdobyła pierwsze ligowe punkty. KS Smyków pokonało jedenastą w tabeli MSS Klonówkę Masłów 2:1 grając na wyjeździe. Mimo wygranej klub ciągle jest na dnie tabeli, ale wszyscy liczą, że teraz szybko się to zmieni. Za tydzień (niedziela, godzina 11:00) KS Smyków podejmuje u siebie Polonię Białogon Kielce.

MSS Klonówka Masłów – KS Smyków 1:2 
Gole dla Smykowa: Patryk Janus, Mateusz Jarząbek

REKLAMA

Tęcza Gowarczów mierzyła się z bardzo trudnym rywalem, a mianowicie z trzecim w tabeli Górnikiem Rykoszyn. Podopieczni trenera Skowrona po wyrównanym meczu zremisowali. Obecnie gowarczowianie zajmują dziesiąte miejsce w tabeli. W niedzielę o 11:00 podejmą u siebie Skałę Tumlin.

Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn – Tęcza Gowarczów 1:1 (1:0)
Gol dla Tęczy: Emil Pędowski 90′
Tęcza: Łukasz Ryszkiewicz, Bartłomiej Sidor (Arkadiusz Pacocha), Piotr Pielarz, Paweł Majchrzak, Łukasz Sołtuniak, Grzegorz Gałązka (Emil Pędowski), Hubert Cieślik, Mateusz Cieślik, Marcin Cieślik, Karol Chmielewski, Daniel Bakura.

Kolejny świetny mecz rozegrali zawodnicy ze Stąporkowa. Przypomnijmy, że zespół ten jeszcze w tym sezonie nie przegrał w A Klasie! Radiatorsi mają na swoim koncie 7 zwycięstw i 3 remisy, a to daje im drugie miejsce w tabeli. W ostatni weekend ekipa ze Stąporkowa pokonała pewnie Victorię Mniów, a w najbliższą niedzielę powalczy na wyjeździe z Astrą Piekoszów.

Radiator$ Stąporków – Victoria Mniów 3:1 (2:1)
Gole dla Radiatorsów: Kamil Kowalczyk 3′, Kordian Żak 33′, Michał Włudarczyk 83′
Radiator$: Piotr Łoboda (Adrian Dzięcioł), Kacper Świercz, Michał Małecki, Konrad Majos, Klaudiusz Sołtysiak (Piotr Skowron), Krystian Kos, Kordian Żak, Michał Włudarczyk, Konrad Kotte, Kamil Kowalczyk, Arkadiusz Karpiński.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *