REKLAMA

A Klasa: Radiator$ Stąporków wygrywa, Tęcza Gowarczów pokonuje KS Smyków

Podczas minionego weekendu trzy drużyny z powiatu koneckiego rozgrywały mecze w ramach 6. kolejki A Klasy Świętokrzyskiej. Radiator$ Stąporków wynikiem 2:1 pokonało u siebie Lechię Strawczyn, a Tęcza Gowarczów wygrała derby powiatu koneckiego z drużyną KS Smyków 1:0.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Radiator$ Stąporków po niedzielnym spotkaniu zajmuje 5. pozycję w tabeli A Klasy. Za tydzień piłkarze ze Stąporkowa zmierzą się z zajmującą przedostatnie, 13. miejsce drużyną Polanie Pierzchnica.

Smykowscy piłkarze zaliczyli piątą porażkę z rzędu w tym sezonie, nie mają na koncie jak dotąd żadnego zwycięstwa ani remisu, przez co plasują się na ostatnim miejscu w tabeli. Zwycięzca derby powiatu koneckiego przeciwko drużynie ze Smykowa – Tęcza Gowarczów zajmuje teraz 10. lokatę. W rundzie jesiennej była to pierwsza wygrana piłkarzy z Gowarczowa, oprócz tego na ich koncie widnieją dwa remisy i trzy porażki.

REKLAMA

W nadchodzącą sobotę w Smykowie będzie gościć Victoria Mniów zajmująca 9. miejsce w tabeli, natomiast w niedzielę Tęcza Gowarczów zmierzy się z Lechią Strawczyn, która po meczu z Radiator$ami zajmuje 6. lokatę.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *