REKLAMA

Absolwenci OHP z Końskich już po egzaminie zawodowym [zdjęcia]

W ostatnią środę, 12 września absolwenci klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej z 13-5 Ochotniczego Hufca Pracy w Końskich przystąpili do egzaminu zawodowego.

REKLAMA

Młodzież zdawała egzaminy w zawodach: kucharz; cukiernik; elektryk; elektromechanik; elektromechanik pojazdów samochodowych; mechanik pojazdów samochodowych; monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie; murarz-tynkarz; stolarz i fryzjer. W sumie do egzaminu kwalifikacyjnego przystąpiło 38 absolwentów koneckiego Hufca Pracy.

REKLAMA

Egzamin przeprowadziła Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie. Całość egzaminu składała się z trzech części: praktycznej, pisemnej i ustnej. Młodzież po raz pierwszy przystąpiła do tak ważnego egzaminu, który daje im uprawnienia czeladnicze i jest krokiem do realizacji ścieżki zawodowej.

Cała kadra hufca zadbała o organizację i sprawne przeprowadzenie egzaminu, a młodzież zdająca wykazała się dużą wiedzą o czym świadczą otrzymane oceny końcowe. Na koniec  Komendant Monika Jedynak podziękowała Komisji Egzaminacyjnej, a absolwentom życzyła sukcesów zawodowych i osobistych.

Autor tekstu i zdjęć: kadra Ochotniczego Hufca Pracy

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *