REKLAMA

Adam Jarubas o pierwszym roku pracy w Parlamencie Europejskim

„Mijający rok był trudny dla wszystkich. Ale tym bardziej obecna sytuacja musi nas mobilizować. Musimy stawiać przed sobą cele, aby cały czas wierzyć w ludzi, w siebie, dbać o zdrowie, mocno zadbać o przyszłość naszej planety” – podkreśla Adam Jarubas. Europoseł składa też wszystkim mieszkańcom Konecczyzny życzenia świąteczno-noworoczne. 

REKLAMA

W pierwszym moim roku pracy w Parlamencie Europejskim postawiłem przed sobą ambitne zadania. Jako członek niedawno powstałej Komisji do walki z rakiem, w myśl idei “onkologia bliżej ludzi” będziemy wypracowywać standardy równego dostępu do najnowszych metod leczenia dla wszystkich, niezależnie od tego, w którym kraju.


W sprawie ochrony klimatu potrzebujemy globalnego sukcesu, drogą do tego jest osiągniecie neutralności klimatycznej do 2050 roku
Doprowadziłem do przyjęcia przez Parlament poprawki budżetowej, która przeznacza 2 mln euro na walkę z przestępczością popełnianą za pośrednictwem tzw. Darknetu – ukrytego internetu, w którym dzieje się wiele przestępstw, jak chociażby handel ludźmi czy narkotykami.

REKLAMA

Celem dla nas wszystkich powinna być silnej i bezpiecznej Europy, w której ludzie mogą budować życie takie, jakiego pragną.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *