REKLAMA

Afromental na Dni Końskich!

Konecki Miejsko-Gminny Dom Kultury z Końskich póki co nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących Dni Końskich 2022. Za jednostkę zrobili to zaś muzycy z grupy Afromental publikując w swoich mediach społecznościowych kalendarz letnich koncertów, w którym uwzględniono nasze miasto! 

REKLAMA

Z wpisu grupy wynika, że Afromental w Końskich pojawi się w sobotę 20 sierpnia, a to weekend zarezerwowany na Dni Końskich. Zazwyczaj podczas święta miasta i gminy sobota była poświęcona na koncert, który może spodobać się młodszej części mieszkańców. Natomiast w niedzielę zapraszano gwiazdę lubianą przez tych starszych.

REKLAMA

Na ten moment grupa Afromental sama zdradziła, że u nas zagra. Miejsko-Gminny Dom Kultury jeszcze nie informuje o innych planach na dni miasta, ani o tym gdzie one się odbędą po tym jak jednostka zmieniła swoją siedzibę (z ulicy Mieszka I na ulicę Partyzantów). Jeżeli tylko dotrą do nas jakieś informacje o Dniach Końskich to z pewnością je Państwu przekażemy.

Afromental to polski zespół muzyczny pochodzący z Olsztyna, wykonujący muzykę z pogranicza rocka, rapcore’u i hip-hopu, założony w 2004 roku.

Obecny skład grupy:

Tomasz „Tomson” Lach – wokal
Bartosz „Śniady” Śniadecki – keyboard
Tomasz „Torresiwo” Torres – perkusja
Wojtek „Lajan” Witczak – gitara basowa
Aleksander „Baron” Milwiw-Baron – gitara

REKLAMA

One thought on “Afromental na Dni Końskich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *