REKLAMA

Fani czterech kółek pomogli dzieciakom. Akcja ‚Koneccy Mikołaje’ [wideo, zdjęcia]

Przez cały listopad trwała zbiórka rozpoczęta VI Spotem TKN przez osoby związane z grupą Konecki Motopiknik pod nazwą „Koneccy Mikołaje”. Celem był zakup prezentów dla dzieci i młodzieży z Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie.

REKLAMA

 

„Przez czas trwania naszej spontanicznej zbiórki udało nam się zebrać blisko 4000 złotych, za które kupiliśmy wymarzone prezenty dla dzieci i młodzieży z Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie! Do tego od wielu dobrych ludzi dostaliśmy także paczki ze słodyczami, artykułami szkolnymi oraz chemią. Za wkład w naszą inicjatywę i bezinteresowne dołożenie cegiełek, dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie!” – pisze na Facebooku jeden z organizatorów akcji Kamil Szlęzak.

REKLAMA

Na finał akcji fani czterech kółek dotarli do Domu Dziecka w Stąporkowie by wręczyć paczki swoimi brykami, co sprawiło najmłodszym jeszcze dodatkową radość! Zobaczcie to na zdjęciach.

Organizator także składa szczególne podziękowania wielu osobom i instytucjom zaangażowanym w wydarzenie:

Katarzynie Potockiej i stowarzyszenia „LGD u źródeł”; całej fantastycznej ekipie „Golden Boyz”; Zdzisławowi, Katarzynie i Karolowi Ciecierskim; Mateuszowi Milcarzowi; Weronice Juszyńskiej; Robertowi Małkowskiemu; Sylwii Bukowskiej; Witkowi Wilczyńskiemu; Kindze Wojtyna; Maćkowi Bednarczykowi i firmie „Toscana”; Erykowi Jarociowi; Karolinie Majka; Sklepowi z zabawkami „U Eli”; Bartłomiejowi Gągolewskiemu; „The King JZ”; Malwinie Polak; „Illegal Night Kielce”; „Underground Crew”; kuźnii „Sylwetki”; sklepowi „Stolarski Autoczęści” oraz do wszystkich naszych przyjaciół, którzy przyjechali z nami tego dnia do dzieci. Dla nas najważniejszy był ich magiczny uśmiech.

Cała akcja rozpoczęła się od VI Spotu TKN „Koneccy Mikołaje”, w którym wzięło udział około 100 aut! Relację z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia (Maja Wilk):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *