REKLAMA

Akcja Znicz w powiecie koneckim. Było spokojnie [wideo]

Kiedy wszyscy jedziemy odwiedzić naszych nieżyjących już bliskich w miejscach ich spoczynku najwięcej pracy mają funkcjonariusze policji. Nie inaczej było i tym razem. Podsumowujemy pięciodniową w tym roku Akcję Znicz. 

REKLAMA

Tradycyjna akcja policji tym razem rozpoczęła się w środę 31 października, a zakończyła dopiero w niedzielę 4 listopada –„Można powiedzieć, że były to dosyć spokojne dni dla koneckich funkcjonariuszy. Mimo tego odnotowaliśmy na terenie powiatu koneckiego dwa wypadki drogowe, w których obrażenia doznały trzy osoby, siedem kolizji drogowych, a także zatrzymaliśmy dwóch nietrzeźwych kierujących.” – mówi starszy sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

W całym województwie świętokrzyskim zdarzeń drogowych podczas minionej Akcji Znicz odnotowano mniej niż 2017 roku oraz w 2016 roku. Zatrzymano za to dużą liczbę nietrzeźwych kierowców – aż 68. Od środy do niedzieli doszło do 17 wypadków drogowych, w których zginęły 3 osoby, a 31 zostało rannych.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *