REKLAMA

Aktywne i radosne ferie w koneckim Domu Kultury [wideo]

Za nami już prawie tydzień ferii zimowych. Przerwę od zajęć szkolnych dzieci mogą spędzać na różne sposoby. My odwiedziliśmy z kamerą Dom Kultury, w którym przygotowano wiele atrakcji dla uczniów. 

REKLAMA

Ferie w Domu Kultury podzielone są na dwa turnusy: pierwszy między 18 a 22 stycznia, drugi w dniach od 25 do 29 stycznia. W tym roku do wyboru jest mnóstwo zajęć, w tym: plastyczne, muzyczne czy teatralne. Dla dzieci, które lubią sport przygotowano gry i zabawy ruchowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się lekcje jogi, które prowadzi Magdalena Górecka. Dodatkowo wiele atrakcji podczas tegorocznego turnusu zapewnia grupa „Anima Friends”.

„Wyczerpały się miejsca zanim zaczęły się ferie. W tym roku zaczęliśmy zapisywać przed feriami. To był dobry pomysł, ponieważ mamy dwa turnusiki po około 30 osób. W naszych warunkach lokalowych to wystarczająca liczba.” – opowiada nam dyrektor Domu Kultury, Krzysztof Kowalski.

REKLAMA

Oba turnusy zostaną zakończone wizytą w „Stajni u Ciepłego” – przewidziany jest kulig połączony z grillem, a w przypadku niekorzystnej aury pogodowej zaprzyjaźnianie się z końmi. Jedno jest pewne, atrakcji dla dzieciaków nie brakuje.

Ferie w koneckim Domu Kultury 01

Galeria:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *