REKLAMA

Aktywny i kreatywny II turnus 'Ferii z Domem Kultury’ w Końskich [zdjęcia]

Dla młodzieży z powiatu koneckiego kończy się już przerwa międzysemestralna. Podobnie jak II turnus ferii zimowych z Miejsko-Gminnym Domem Kultury w Końskich. W koneckiej placówce kultury podczas zajęć dzieciaki między innymi wykonywały prace plastyczne czy wybrały się do kina.

REKLAMA

Spotkania były prowadzone przez instruktorów i pracowników koneckiego domu kultury. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w zajęciach ceramicznych, tanecznych, wokalnych, plastycznych czy też wybrać się do kina na film animowany Sing 2.

REKLAMA

W „Feriach z Domem Kultury” aktywnie czas spędzało około 40 dzieciaków. Aby zapewnić im bezpieczeństwo instruktorzy podzielili uczestników na trzy mniejsze grupy, które w różnych salach na przemian brały udział w różnych zajęciach.

Dzieciaki mogły między innymi ulepić coś z gliny, zrobić watę cukrową, zagrać w różne ciekawe gry i zabawy. Ponadto pracowały nad głosem podczas zajęć wokalnych czy tworzyły arcydzieła plastyczne. Pojawiły się także konkurencje drużynowe jak chociażby przeciąganie liny. Na osłodzenie ostatniego dnia uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach Manufaktury Słodyczy z Kielc, podczas których tworzyli własne cukierki.

Zdjęcia (MGDK Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *