REKLAMA

Aldona Jankowska dała niezłe show w Radoszycach! [wideo, zdjęcia]

Przybyli do hali sportowej w Radoszycach podkreślali, że teatralny dzień kobiet był czymś zupełnie nowym, a zarazem bardzo ciekawym.  Najpierw porwała ich Violetta, a później… Aldona.

REKLAMA

Około 300 osób zasiadło na ustawionych krzesełkach, a także na trybunach hali w Radoszycach by oklaskiwać dwójkę artystów. Najpierw to Mariusz Słowiński w swojej popisowej roli Violetty rozgrzał wszystkich przybyłych, ale daniem głównym była Aldona Jankowska.

Aktorka teatralna pochodząca z Krakowa wystąpiła w asyście swojego managera. Zaprezentowała ona luźny program słowno-muzyczny opowiadający o jej własnym życiu, romansie z telewizją i programem Szymon Majewski Show, czy rywalizacji między Krakowem a Warszawą. W swoich monologach i piosenkach wiele uwagi poświęciła mężczyznom wyśmiewając ich cechy i przywary. Widowisko stworzone przez aktorkę było mocno interakcyjne – wielokrotnie artystka wyciągała na scenę kogoś z publiczności. Jej ofiarą został między innymi wójt Michał Pękala, czy kierownik Referatu Promocji i Spraw Społecznych z Urzędu Gminy w Radoszycach – Marek Cieślak.

REKLAMA

Poza aktorskimi popisami na wszystkie Panie czekały jeszcze atrakcyjne stoiska: z odzieżą oraz kosmetyczne. Organizatorzy przygotowali również słodki poczęstunek i gorące napoje.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *