REKLAMA

Amatorska piłka powraca! Fair Play zaprasza na turniej [przeniesione]

W niedzielę 2 maja na Orliku w Końskich odbędzie się amatorski turniej piłki nożnej organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Fair Play. To pierwsze takie wydarzenie od początku pandemii! Trwają zapisy. 

REKLAMA

Aktualizacja: Ze względu na warunki atmosferyczne turniej został przeniesiony na niedzielę 16 maja. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych – szkół podstawowych oraz osób 16+. Zgłoszenia można wysyłać na adres – [email protected] do 30 kwietnia, do godziny 20.00. W zgłoszeniu należy zawrzeć następujące informacje: nazwa drużyny, kategoria wiekowa, imię i nazwisko kapitana, nr telefonu.

Zawody odbędą się na Orliku w Końskich przy ulicy Południowej. Początek o godzinie 10:00. O szczegóły można pytać pod numerem telefonu: 605 312 485.

Organizatorzy apelują do uczestników turnieju –„W całej euforii związanej z powrotem na boiska, nie zapominajmy, że pandemia nie ustąpiła. Dlatego apelujemy do uczestników turnieju o przestrzeganie zaleceń epidemicznych. Na Orliku może przebywać maksymalnie 25 osób. Prosimy więc nie gromadzić się na terenie obiektu, jak i poza nim. Mandaty potrafią zaboleć” – mówi nam Marcin Michalczyk ze Stowarzyszenia Sportowego Fair Play.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *