REKLAMA

Amelia Grochala z dużym muzycznym sukcesem! [WIDEO]

Amelia Grochala ze Studia Piosenki „Solo”, które działa pod czujnym okiem Macieja Lisowskiego w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich została laureatem ogólnopolskiego muzycznego konkursu online. Zobaczcie występ, który pozwolił jej osiągnąć ten sukces. 

REKLAMA

Wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu „Muzyczny Ziemowit” organizowanego przez Ośrodek Kultury „Ziemowit” w Kielcach (filia Domu Kultury „Zameczek”) znalazła się Amelia Grochala – 13-letnia wokalistka, która od kilku lat jest członkiem Studia Piosenki SOLO prowadzonego przez naszego instruktora Macieja Lisowskiego.

Konkurs przeprowadzono w formie online i podzielono na kategorie: instrumentalną, wokalno-instrumentalną oraz wokalną. Amelia jest laureatką tej ostatniej i zaprezentowała w niej interpretację piosenki z repertuaru Billie Eilish pt. „My Future”. Występ ten możecie zobaczyć w wideo powyżej.

REKLAMA

Przypomnijmy, że Amelia Grochala w 2020 roku zdobyła III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Złoty Mikrofon” organizowanym przez MDK w Opocznie oraz III miejsce w XXIV Koneckim Przeglądzie Form Estradowych „Scena 2020” organizowanym przez MGDK w Końskich.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *