REKLAMA

Amelia Kamińska z Radoszyc została wyróżniona przez wojewodę

Amelia Kamińska, młoda plastyczka z Radoszyc, w minionym tygodniu otrzymała wyróżnienie z rąk wojewody Zbigniewa Koniusza. Urząd Wojewódzki w Kielcach dziękował w ten sposób osobom zasłużonym dla regionu za ich działalność. 

REKLAMA

Amelia Kamińska, uczennica Szkoły Podstawowej im. gen. bryg. Antoniego Hedy-Szarego w Radoszycach

W gronie osób, które odebrały podziękowania od wojewody, znaleźli się świętokrzyscy strażacy, policjanci, sportowcy, kierowcy autobusów oraz uczniowie. Odnieśli oni sukcesy m.in. w sportowej rywalizacji oraz artystycznych konkursach.

REKLAMA

Amelia Kamińska odznaczyła się jako artystka młodego pokolenia, która w lipcu tego roku zajęła II miejsce w 52. Międzynarodowym Konkursie Sztuki Dziecięcej zorganizowanym w Japonii. Praca młodej radoszyczanki została wyłoniona spośród 13 313 innych prac plastycznych dzieci z całego świata. Amelia jest uczennicą Szkoły Podstawowej im. gen. bryg. Antoniego Hedy – Szarego w Radoszycach. Więcej o tym w naszym materiale.

-„To jest budujące, że mamy nadal takie osoby, które działając na przekór wszystkiemu są w stanie realizować swoje pasje lub nieść pomoc osobom potrzebującym. Bardzo Państwu gratuluję. Liczymy na to, że Wasz przykład działania i życia będzie zaraźliwy”- takimi słowami do osób uhonorowanych zwrócił się wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz. (Urząd Wojewódzki Kielce)

Uhonorowani za zasługi dla województwa świętokrzyskiego przez wojewodę Zbigniewa Koniusza, m.in. Uczennica z Radoszyc, Amelia Kamińska

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *