REKLAMA

Anna Krupka: Chcę kontynuować działania Przemysława Gosiewskiego

Anna Krupka, jedynka na liście Prawa i Sprawiedliwości w Świętokrzyskim, spotkała się ostatnio z mieszkańcami Końskich. Udało nam się przy okazji porozmawiać z kandydatką do sejmu.

REKLAMA

Kiedyś była „aniołkiem Kaczyńskiego”, a dziś jest liderką  na liście PiS-u. W rozmowie z nami Anna Krupka powiedziała o swoich politycznych planach wobec województwa świętokrzyskiego.

TKN24: Co pani robi tutaj dziś w Końskich?

REKLAMA

Anna Krupka: Witam wszystkich. Dzisiaj w Końskich spotkałam się z mieszkańcami powiatu koneckiego.

TKN24: Chyba jest dosyć trudne życie tej jedynki na liście PiS-u w tej kampanii.  Bo padają słowa, że jest pani spadochroniarzem, makijażystką prezesa. Przejmuje się pani tymi komentarzami?

Anna Krupka: Nie będę komentowała plotek z magla, bo myślę że nie powinnam tego robić. Chciałam powiedzieć, że jestem redaktor naczelną oficjalnego portalu internetowego Prawa i Sprawiedliwości. Z wykształcenia jestem socjologiem, współtworzyłam dokumenty programowe partii oraz jestem działaczem samorządowym. Oczywiście szanuję pracę wszystkich osób, jak ktoś był w studiu telewizyjnym to wie, że praca makijażystek jest ciężka. Będę się starać żeby i tym kobietom żyło się lepiej. Rzeczywiście urodziłam się w Warszawie, natomiast śp. Przemysław Gosiewski pochodził z Pomorza, mieszkał w stolicy naszego kraju, a dla województwa świętokrzyskiego zrobił naprawdę wiele. Ja chciałabym kontynuować jego działania.

Całość wywiadu w materiale wideo.

Anna Krupka, PiS

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *