REKLAMA

Antoni Sota. Z FBI do Rady Powiatu Koneckiego [zdjęcia]

Takiego kandydata do Rady Powiatu Koneckiego nie można było się spodziewać. Niemalże prosto z FBI o władzę w naszym regionie chce walczyć Antoni Sota – startujący z pozycji 7 na liście nr 2 (KWW Robert Plech Nowy Powiat). 

REKLAMA

Antoni Sota w Stanach Zjednoczonych zdobywał niezbędne doświadczenie.

„W Federalnym Biurze Śledczym w USA zajmowałem się organizacją i zarządzaniem w tej jednostce oraz walką z przestępczością kryminalną i narkotykową” – mówi nam Antoni Sota. Później obecny kandydat do Rady Powiatu z list Komitetu Wyborczego Wyborców Robert Plech Nowy Powiat był między innymi Naczelnikiem Wydziału w Centralnym Biurze Śledczym Policji w Kielcach.

Antoni Sota jest także gruntownie wykształcony – skończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Wyższą Szkołę Oficerską w Szczytnie oraz Mazowieckie Centrum Doskonalenia Kadr –„Całe swoje życie zbierałem wiedzę i doświadczenie w dziedzinie służb publicznych. Mam nadzieję teraz przełożyć je na pracę w powiecie koneckim. Chciałbym zająć się systematyczną poprawą bezpieczeństwa i porządku publicznego” – opowiada Antoni Sota.

REKLAMA

Anotni Sota, lista numer 2 (KWW Robert Plech Nowy Powiat), pozycja 7, gmina Końskie. 

materiał wyborczy KWW Robert Plech Nowy Powiat

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *