REKLAMA

Arkadiusz Kuleta i Piotr Kołodziejczyk wywalczyli Puchar Burmistrza Radoszyc [wideo, zdjęcia]

W niedzielę na stadionie gminnym przy ulicy Krakowskiej w Radoszycach rozegrano turniej siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza. Wśród trzynastu duetów najlepsi okazali się Arkadiusz Kuleta i Piotr Kołodziejczyk.

REKLAMA

„Rozgrywają się zawody w siatkę plażową. Jest 13 drużyn z różnych regionów Polski, nie tylko tu z gminy […] Ogólnie zawody miały być tydzień temu, ale przełożyliśmy je ze względu na warunki atmosferyczne. Dzisiaj, jak widać, piękne słońce i wszystko idzie jak najlepiej” – mówił nam Krzysztof Basiak, pracownik wydziału promocji Urzędu Miasta w Radoszycach.

Zawodnicy rozgrywali mecze do 15 punktów z wymogiem dwóch punktów przewagi. Po wielu starciach najlepsi okazali się Arkadiusz Kuleta i Piotr Kołodziejczyk, srebro zdobyli Maria Mańko i Grzegorz Obersztyn, a na ostatnim miejscu podium znaleźli się Artur Brzostowicz i Jakub Kubacki pokonując w meczu o 3. miejsce Jacka Kiełbusa i Rafała Zielińskiego.

REKLAMA

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju trafił do Marii Mańko. Nagrody, dyplomy i upominki wręczył zawodnikom burmistrz miasta i gminy Radoszyce Michał Pękala. Była to już IX edycja zawodów siatkówki plażowej w gminie. Włodarze  zapowiadają organizację kolejnych odsłon turnieju również w przyszłych latach.

Zdjęcia (gmina Radoszyce):

REKLAMA

One thought on “Arkadiusz Kuleta i Piotr Kołodziejczyk wywalczyli Puchar Burmistrza Radoszyc [wideo, zdjęcia]

  1. Pingback: Zapowiedź: X turniej siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza Radoszyc | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *