REKLAMA

Arkadiusz Mularczyk w Końskich o bezpieczeństwie i Zielonym Ładzie [wideo]

W poniedziałek kandydujący z 2 pozycji na liście Prawa i Sprawiedliwości do Europarlamentu Arkadiusz Mularczyk gościł w powiecie koneckim. Poseł spotkał się z mieszkańcami Końskich oraz Pilczycy. 

REKLAMA

Parlamentarzysta przyjechał do naszego regionu na zaproszenie starosty koneckiego Grzegorza Pieca, a w objeździe po regionie towarzyszyli mu także wicestarosta Jarosław Staciwa oraz członek zarządu Dariusz Banasik.

REKLAMA

Mularczyk gościł w DPS-ie w Końskich, następnie spotkał się z rolnikami w Pilczycy, a wieczorem z mieszkańcami w centrum stolicy powiatu koneckiego. Na rynku w Końskich zorganizowano także briefing prasowy. Zobaczcie Państwo go w całości.

Zdjęcia:

REKLAMA

14 thoughts on “Arkadiusz Mularczyk w Końskich o bezpieczeństwie i Zielonym Ładzie [wideo]

 1. Herhor pisze:

  Fachowiec od wiecznego odzyskiwania reparacji wojennych ciągle je goni tylko dogonić nie może ciekawe czy pamięta jak bezdomnego wyganiał z nie swojej posesji bo mu biedak widok z okna psuł taki z niego ludzki pan

 2. Ewa pisze:

  Nastepny do koryta się pcha. Nic nie zrobił dla koneczyzny. Obok dwa utalentowane orły Grzegorz i Jarosław.

 3. konecczanin pisze:

  Tak , on nie zalatwil reparacji ale ci obecni wasi idole ….. no wlasnie co ? Co w temacie reparacji ?
  W nagrode pojedziecie na szparagi a juz w III kwartale dostaniecie rachunki za energie elektryczna ktore wam sie slusznie naleza czego wam zycze a potem to juz poleci .
  Ale zawsze mozecie sobie zaordynowac tabletke dzien po ,

  Kobieto Ewo …. on nie jest akurat od tego aby cos zrobic dla konecczyzny , pomysl zanim cos wydukasz ,nie osmieszaj sie. Myslenie nie boli .

  • Marcin pisze:

   Na podwyżki cen energii ma wpływ zielony ład,który z ochotą podpisał Mateuszek kłamczuszek.
   Sprawdzaj i weryfikuje informacje wtedy będziesz świadomy kto zasługuje na głos. Obecna klasa polityczna patrzy tylko na to aby dostać się do koryta.
   Mularczyk przed każdymi wyborami robi objazdowy cyrk reperacyjny,a po wyborach cisza i pięcioletnia przerwa.
   Mierny,bierny ale wierny.

 4. Herhor pisze:

  Nie którym by się przydał reparacjny dodatek do rozumu

 5. Dariusz pisze:

  Betonoza w Końskich jest jak mekka dla arabów

 6. Herhor pisze:

  Dobre miejsce dla pisowych członków wysuniętych z ramienia partii na czoło jak mawiał towarzysz Wiesław

 7. LUTEK pisze:

  Banasik.KTO TO JEST?????

 8. paweł pisze:

  Panie kandydacie proszę nie obrażać konecczan swoją wypowiedzią ” Gościnną ziemie końską”

 9. Koń pisze:

  Do Herhora , ale zdrajcy się pochowali chcieli ,rozwalić PiS od środka ,to taka piąta kolumna.

 10. Obywatel pisze:

  O tym, że temat reparacji dla Berlina jest zamknięty, przedstawiciele niemieckiego rządu mówili już wielokrotnie. W takim tonie była utrzymana m.in. odpowiedź na polską notę dyplomatyczną dotyczącą odszkodowań za straty poniesione w czasie II Wojny Światowej. Dlaczego droga prawna jest zamknięta? – Nie możemy się udać do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze, ponieważ Polska sama zastrzegła w połowie lat 90, że nie podda się jurysdykcji MTK w kwestiach przed 1989 r. Zresztą podobne zastrzeżenie zrobiła RFN, która nie będzie uznawać rozstrzygnięć sprzed zjednoczenia Niemiec w 1990 r. Dodatkowo jesienią 1991 r. została zawarta umowa Kastrup – Żabiński, na mocy której utworzono Fundację Polsko -Niemieckie Pojednanie. Wówczas rząd RP za sumę 500 mln marek zadeklarował, że nie będzie wspierał roszczeń odszkodowawczych polskich obywateli. Ta kwota była niewielka. Na usprawiedliwienie można powiedzieć, że Polska była wówczas w bardzo trudnej sytuacji, byliśmy zadłużeni i czekaliśmy na zagraniczne inwestycje. Ponadto w 1953 roku Polska zrzekła się odszkodowań za zniszczenia dokonane przez Niemców w czasie II wojny światowej. Tak więc te rzekome reparacje i podawane kwoty to mrzonki i bicie piany oraz obiecywanie gruszek na wierzbie. Kłania się historia.

 11. Herhor pisze:

  Komornik reparacjny ustawił się z tyłu konia w miejscu dla niego właściwym, na obliczu rezygnacja chyba czuje że z PiSem kiepsko jak pierwsze kolano Rzeczpospolitej zaniemoże to pójdę w rozsypkę

 12. Bolo pisze:

  A gdzie prawowity pełnomocnik?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *