REKLAMA

Artur Krawczyk zawalczy w zawodowym MMA jeszcze w maju!

Po tym jak mnóstwo emocji w marcu dostarczył nam Gerard Bąk w walce z Pawłem ‚Trybsonem” Trybałą teraz w zawodowym MMA zadebiutuje drugi zawodnik Brawler Fight Club – Artur Krawczyk. Zawodnik trenera Marcina Kija będzie walczył jeszcze w maju.  

REKLAMA

Artur Krawczyk zawalczy w Pionkach w sobotę 25 maja, a jego przeciwnikiem będzie Robert Porada. Do starcia dojdzie podczas gali TFL 17 „NOC PRAWDY”.

REKLAMA

TFL to Thunderstrike Fight League. Organizacja ma za sobą już kilkanaście profesjonalnych gal. Ta tworzona pod koniec maja objęta jest patronatem miasta Pionki. Reprezentant Cross Fight Radom Robert Porada skrzyżuje rękawice z przedstawicielem BRAWLER Fight Club Końskie Arturem Krawczykiem. Dla obydwu zawodników będzie to debiutancki występ w organizacji TFL – Thunderstrike Fight League! Dla naszego Artura będzie to także pierwsza zawodowa walka, dla rywala również (obaj stoczą walkę na zasadach semi-pro). Pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 70 kg. Bilety na galę można nabywać między innymi w Brawler Fight Clubie w Końskich.

REKLAMA

One thought on “Artur Krawczyk zawalczy w zawodowym MMA jeszcze w maju!

  1. Pingback: Gerard Bąk powalczy z Michałem Grzesiakiem na TFL 17 | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *