REKLAMA

Astoria zaprasza na Andrzejki. Na dwóch salach!

Szalone, andrzejkowe zabawy powracają. Konecka sala bankietowa Astoria już przyjmuje zapisy na Andrzejki, które odbędą się tam na dwóch salach. Przewidziano aż pięć dań gorących! Zapisy i informacje pod numerami telefonów: 513 024 059 lub 504 240 244. W cenie 0.5 l mocnego alkoholu na parę. 

REKLAMA

REKLAMA

Andrzejki w Sali Astoria, która mieści się przy ulicy Hubala w Końskich odbędą się w sobotę 27 listopada. Na większej sali dolnej zagra zespół Prestige Band Michała Augustyniaka. Z kolei na sali górnej zaprezentuje się grupa Pacyfik.

Wszyscy, którzy spędzą ten wyjątkowy wieczór w tej sali bankietowej mogą liczyć na mnóstwo dodatkowych atrakcji (można jak zwykle w Astorii  spodziewać się niespodzianek od właścicieli obiektu). Przygotowano dla nich aż 5 dań gorących oraz bufet wiejski. Początek zabawy o godzinie 20:00. W cenie 0.5 l wódki na parę.

O wszystkie szczegóły, także te dotyczące ceny należy pytać pod numerami telefonów: 513 024 059 lub 504 240 244. Telefonicznie można także już dokonywać zapisów.

ogłoszenie płatne

REKLAMA

One thought on “Astoria zaprasza na Andrzejki. Na dwóch salach!

  1. „W cenie 0.5 l wódki na parę” ….. eeee no to warto … 😀 ….ile by nie kosztowalo… bo ceny nie widze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *