REKLAMA

Atrakcje nad zalewem Antoniów przyciągnęły wielu turystów [zdjęcia]

Zalew Antoniów koło Radoszyc podczas weekendu odwiedziło wielu turystów. Na przyjezdnych czekały bardzo ciekawe atrakcje – od soboty do niedzieli stacjonowały tam food trucki działające w grupie Foodtruck Land, a w niedzielę o godzinie 16 odbył się pierwszy turniej kajakowy o Puchar Burmistrza Radoszyc.

REKLAMA

Niemal zapełniony parking, tłumy spacerujących wokół zalewu oraz zapełnione plaże. Taki obraz mogliśmy oglądać nad radoszyckim zalewem podczas weekendu. Niewątpliwie przyczyniły się do tego zlot food trucków organizowany przez grupę Foodtruck Land oraz turniej kajakowy o Puchar Burmistrza, który odbył się dzięki Urzędowi Miasta i Gminy Radoszyce oraz wypożyczalni Złota Plaża.

REKLAMA

Nad zalewem pojawiło się 5 foodtrucków: Bułkownik Burger, El Compadre – kuchnia meksykańska, All Eyes on Fries, gdzie można było dostać frytki belgijskie, wóz z tradycyjnymi kołaczami węgierskimi oraz PichciBryka. Dodatkowo z grupą Foodtruck Land przyjechała do Radoszyc firma SkyFun z masą atrakcji dla dzieci. Dorośli natomiast mogli spędzić czas w strefie piwnej, gdzie stacjonował Browar Rebelia oferując wyroby kraftowe.

Natomiast w pierwszym turnieju kajakowym o Puchar Burmistrza Radoszyc triumfowali: w kategorii kobiet – Monika Kosiorek oraz w kategorii mężczyzn – Grzegorz Jarząb. O oprawę muzyczną na linii startu, gdzie było zgromadzonych wielu kibiców, zadbał DJ Eryk.

Już wkrótce o tych inicjatywach znajdziecie w naszym portalu osobne materiały wideo.

Zdjęcia (Kamil Olesiński):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *