REKLAMA

Atrakcje podczas Dnia Kobiet w Gowarczowie

Wójt gminy Gowarczów wraz z Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej zapraszają na Gminne Obchody Dnia Kobiet pn. „Piękno Kobiet”. Na panie czekają ciekawe wydarzenia oraz nagrody.

REKLAMA

„W tym roku Gminne Obchody Dnia Kobiet rozpoczniemy już 4 marca. Na naszym facebookowym profilu Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Gowarczowie pojawi się cykl filmików z autorskiego kącika urody „Domowe SPA” stworzony przez instruktorki CKiAL Małgorzatę Gałązkę i Małgorzatę Żurawską. Panie z Amatorskiego Ruchu Artystycznego przygotowują zaś bardzo ciekawą wystawę pn. „Kobiecy świat Makramy”. Trwa też zgłaszanie prac do konkursu fotograficznego „Piękno natury kobiet”, w którym pełnoletni mieszkańcy gminy mogą pokazać za pomocą fotografii swoje ujęcie tematu konkursu. Nie zabraknie też dodatkowych niespodzianek – dla pań aktywnie uczestniczących w działaniach (przy publikowanych postach będą pojawiać się pytania) czekają okolicznościowe upominki „ – opowiada dyrektor Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej Elwira Sibiga-Gärtner.

REKLAMA

Zgłoszenia do fotograficznego konkursu trwają do 4 marca. Nagrodą główną jest sesja fotograficzna w wykonaniu Julii Sak, studentki Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Regulamin konkursu można przeczytać TUTAJ. Podsumowanie wszystkich działań odbędzie się  8 marca na fanpage’u placówki.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *