REKLAMA

Auto dachowało w Smykowie [wideo, zdjęcia]

Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, który dziś w godzinach popołudniowych zdarzył się w Smykowie. Niezbędna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

REKLAMA

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że 45-letni kierujący Seatem w wyniku niedostosowania prędkości i niezachowania bezpiecznej odległości najechał na tył Peugeota, którego kierowcą był 59-latek.” – powiedział nam Tomasz Kruszyna, rzecznik prasowy koneckiej policji.

Na miejscu jako pierwsza zjawiła się karetka pogotowia z kieleckiej jednostki. Zaraz po niej przybyli strażacy ochotnicy z Kozowa, którzy wyznaczyli miejsce do lądowania dla helikoptera lotniczego pogotowia. Strażacy odłączyli też akumulatory i poprowadzili ruch wahadłowy.

REKLAMA

Ze wstępnych ustaleń wynika, że Seat pędzący w kierunku Kielc chcąc uniknąć zderzenia z jadącym przed nim Peugeotem odbił na drugi pas, następnie wpadł do rowu i zaczął dachować, po czym zawinął się na słupie elektrycznym. W wyniku tego wypadku obrażeń doznała pasażerka Seata. Z naszych informacji wynika jednak, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Minimalne utrudnienia w ruchu trwały przez kilka godzin.

Tekst opracowany na podstawie: info własne, KPP Końskie, OSP Kozów.

Galeria zdjęć (własne, OSP Kozów):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *