REKLAMA

Auto zderzyło się z pociągiem w Stąporkowie. Cztery osoby w szpitalu, jedna walczy o życie [zdjęcia]

W poniedziałek z samego rana w Stąporkowie doszło do poważnego wypadku. Auto osobowe zderzyło się z pociągiem. Przejazd kolejowy na Miłej oraz droga w kierunku Niekłania są zablokowane.  Po zdarzeniu wszystkie cztery osoby jadące osobówką trafiły z obrażeniami do szpitala, jedna jest w stanie ciężkim i walczy o życie. 

REKLAMA

fot. czytelnik

– „Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, 38-letni kierujący pojazdem Volkswagen Bora, jadąc z 37-letnią pasażerką oraz dziewczynkami w wieku 2 i 7 lat, wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy przy ul. Miłej w Stąporkowie i zderzył się z pociągiem relacji Skarżysko-Kamienna – Łódź Kaliska, w którym podróżowało 12 osób. Wszyscy podróżujący samochodem osobowym zostali zabrani do szpitala, w stanie ciężkim znajduje się 37-latka, dzieci zostały zabrane na obserwację bez widocznych obrażeń. Pasażerom pociągu nic się nie stało, kierujący pociągiem był trzeźwy” – informuje sierż. Krzysztof Bernat z KPP Końskie.

REKLAMA

Wiemy, że 37-letnia kobieta przechodzi obecnie szereg zabiegów, lekarze walczą o jej życie. Natomiast okoliczności tego zdarzenia ustala prokurator, który już pracuje na miejscu.

Zdjęcia (czytelnik, PSP Końskie):

REKLAMA

2 thoughts on “Auto zderzyło się z pociągiem w Stąporkowie. Cztery osoby w szpitalu, jedna walczy o życie [zdjęcia]

  1. Ewa pisze:

    Nie powinno być takich przejazdów bez szlabanów. Tym bardziej, że widoczność jest ograniczona!

  2. Mefisto pisze:

    Tam jest sygnalizacja. Wątpię, by prokuratorzy miejscowi mieli wolę wyjaśnienia przyczyn wypadku. Doświadczenie wyklucza zaufanie do ich praworządności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *