REKLAMA

Bal Mechanika zakończy sezon studniówkowy [wideo, zdjęcia]

Dziś odbędzie się ostatnia studniówka w tym sezonie w powiecie koneckim. Swój pierwszy bal będą przeżywać uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich. 

REKLAMA

Studniówka rozpocznie się o godz. 19:00 w sali bankietowej Astoria w Końskich. Na miejscu będzie się bawić około 150 osób, w tym 60 uczniów. Podopieczni placówki zatańczą poloneza podzielonego na dwie tury. Pierwszą turę poprowadzi dyrektor ZSP nr 1 w Końskich Beata Jakubowska z nauczycielem Arkadiuszem Bąkiem, a drugą wicedyrektor Michał Myszkowski z nauczycielką Katarzyną Bury. Nie zabraknie również poloneza reprezentacyjnego, którego zaprezentuje 6 par uczniowskich. O dobrą, muzyczną zabawę zadba zespół Prestige Band.

REKLAMA

Wiemy też, że podobnie jak wszystkie szkoły, które zorganizowały studniówkę w Astorii w tym roku, Mechanik również może liczyć na prezent od właścicieli sali, czyli muzyczną niespodziankę.

Już dziś wieczorem opublikujemy bogatą galerię zdjęć z imprezy oraz skrót wideo, a rano pełną relację. Tymczasem przypominamy, jak uczniowie Mechanika bawili się w zeszłym roku.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *