REKLAMA

Relacja wideo: Studniówka 2018 ZSP 2 Końskie [wideo, zdjęcia]

Niemal 80 osób, w tym 27 par uczniowskich bawiło się podczas pierwszej studniówki 2018 roku w powiecie koneckim. Jako pierwsi w sobotę 6 stycznia poloneza zatańczyli uczniowie popularnej koneckiej Kanady. Bal odbył się w Sali Bankietowej Astoria.  

REKLAMA

Nim rozpoczęły się pląsy na parkiecie był czas na część oficjalną. Zapoczątkował ją tradycyjny polonez, którego poprowadził dyrektor szkoły Jan Rybiński wraz ze swoją żoną Katarzyną, która jest nauczycielką w ZSP 2. Na końcu tradycyjnego tańca Panowie wręczyli Paniom przepiękne róże.

Po polonezie wszystkich uczniów oraz gości powitał dyrektor Jan Rybiński. Dla zarządcy placówki każda studniówka to wyjątkowy czas. Towarzyszą mu zawsze różne emocje. –„Radość nam towarzyszy, bo jest bal, bo jest to wspaniała impreza naszych przyszłych już bardzo blisko absolwentów, ale i wzruszenie. Miło na nich popatrzeć, jak wyrośli w murach tej szkoły, jak wkraczają w dorosłe życie, miło zobaczyć ich wspaniałe kreacje, makijaże i życzyć im powodzenia w przyszłości.” – powiedział nam dyrektor Rybiński.

REKLAMA

W Studniówce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 wzięło udział 27 uczniów z klasy IV Technikum Budownictwa i Technikum Fryzjerskiego z osobami towarzyszącymi, a także nauczyciele, reprezentanci młodszych klas oraz rodzice. Wychowawcą maturalnej klasy jest Małgorzata Makuch, która doskonale bawiła się podczas tego magicznego wieczoru ze swoimi podopiecznymi. –„Fajni dorośli już w tej chwili, bardzo fajni, co pokazywałam też swoją koszulką. Na niej napisane było I Love IV BF. Czego im życzyć? Przede wszystkim zdania matury, kolejnych egzaminów zawodowych i dobrych ludzi wokół, bo to jest najważniejsze.” – wspominała wychowawczyni maturalnej klasy. A jak uczniowie wspominają swoje lata w szkolnych murach? –„Bardzo fajnie, przyjemnie, miła atmosfera, najlepszy pani wychowawca, bardzo fajnie było i jest.” – dzieliła się z nami swoimi emocjami Paulina Pancer, tegoroczna maturzystka z klasy Technik Usług Fryzjerskich.

W imieniu uczniów podziękowania swoim rodzicom, nauczycielom oraz dyrekcji złożyli: Amanda Usnarska, Marcin Cholewiński oraz Piotr Kucharski. W imieniu komitetu studniówkowego głos zabrała Marzena Kaczmarek.-„Szanowna dyrekcjo, drodzy nauczyciele wiemy, że nasze dzieci czasami były niesforne. Za to w imieniu swoim i rodziców chcemy przeprosić. Wiemy także, że te cztery lata nie są stracone, trud wszystkich nauczycieli przynosi efekty. Popatrzcie na nich, są zupełnie inni niż cztery lata temu. Pragnę bardzo serdecznie podziękować dyrekcji i nauczycielom za lata trudu, poświęcony czas i wysiłek. Dziękuję wychowawczyni p. Małgosi Makuch oraz wszystkim pracownikom szkoły. To dzięki tej szkole nasze dzieci mogły odbyć praktyki i staże zagraniczne. Za to wszystko serdecznie dziękuję.”  – mówiła ze sceny przedstawicielka komitetu studniówkowego.

Następnie był już czas na pełne rozluźnienie. Najpierw wzniesiono toast, a później uczniowie korzystali z przepysznego menu przygotowanego przez właścicieli sali, a do tańca skoczne melodie przygrywał im profesjonalny DJ.

Poniżej możecie zobaczyć skrót wideo z tego balu oraz zdjęcia:

Zdjęcia (Paulina Adamczyk):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *