REKLAMA

Neptun z awansem do juniorskiej ekstraklasy! Wigry – Neptun 2:2

Mamy to! Mamy awans! Piłkarze Arkadiusza Jarząba choć przegrywali w Suwałkach 2:0 to doprowadzili do remisu 2:2 i ostatecznie awansowali do Centralnej Ligi Juniorów!

REKLAMA

Zobaczcie jak po zwycięskim remisie cieszyli się młodzi zawodnicy MKS Neptuna Końskie:

Nasi zawodnicy stracili dwie bramki w pierwszej fazie spotkania, ale do przerwy było już 2:1. Drugą odsłonę Neptun zdominował, a Wigry kompletnie opadły z siły. W 65. minucie nasi doprowadzili do remisu i tego cennego rezultatu nie oddali do końca. Remis dał konecczanom awans, bo w pierwszym spotkaniu u siebie zwyciężyli 3:2! Gratulacje!

REKLAMA

Wigry - Neptun 9

Fragment drugiej połowy:

Poniżej prezentujemy zapis relacji live, którą przeprowadziliśmy dla Was:

Kooonieeeeec! NEPTUN REMISUJE 2:2 NA WYJEŹDZIE Z WIGRAMI SUWAŁKI I AWANSUJE DO CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW! TO HISTORYCZNY SUKCES KONECKIEGO ZESPOŁU! HISTORYCZNY SUKCES KONECKIEJ PIŁKI NOŻNEJ!

Przedłuża się doliczony czas gry.

90. minuta – Sędzia doliczył 3 minuty! Neptun cały czas się dzielnie broni i utrzymuje korzystny dla siebie rezultat. Jest 2:2. 

87. minuta – Kolejne minuty upływają, a w spotkaniu ciągle remis!

83.minuta – Końcówka to znów wyrównana gra. Nasi uważają na to by nie popełnić błędu, cały czas na tablicy 2:2.

78. minuta – Cały czas korzystny dla nas wynik – 2:2.

72. minuta – Neptun cały czas prowadzi grę. Wciąż utrzymuje się wynik remisowy 2:2

Wigry - Neptun 8

Juniorzy Neptuna ciągle w natarciu!

69. minuta – Piękny strzał w poprzeczkę Łukasza Ryszkiewicza (zmienił Pawła Mendygrała). Neptun prowadzi grę, Neptun atakuje!

65. minuta – Neptun doprowadza do remisu! Znów samobójcze trafienie Wigier! Jakub Banasik dośrodkowywał z lewej strony, piłka wpadła na głowę jednego z obrońców z Suwałk i przelobowała bramkarza gospodarzy. Na ten moment to my jesteśmy w Centralnej Lidze Juniorów!!! 

55. minuta – Wciąż bez zmian, Neptun jest lepszy, ale na tablicy utrzymuje się wynik 2:1.

50. minuta – Neptun cały czas w natarciu, ale ciągle utrzymuje się wynik 2:1. Wiemy, że po Pawła Mendygrała przyjedzie karetka pogotowia. Nasz zawodnik atakował piłkę szczupakiem i nadział się na buta jednego z rywali.

Trwa przerwa w spotkaniu Wigry – Neptun. Przypominam gospodarze prowadzą 2:1 i na ten moment to oni są jedną nogą w Centralnej Lidze Juniorów. Mamy dla Was wideo z ostatnich chwil przed tym spotkaniem – z rozgrzewki oraz rozmów motywacyjnych w szatni:

Koniec pierwszej połowy: Wigry prowadzą 2:1! ! ! Jeden z zawodników z Suwałk tuż przed przerwą wbił piłkę do własnej siatki.

Sędzia aż o 7 minut przedłużył pierwszą połowę. To dlatego, że Paweł Mendygrał doznał poważnej kontuzji  i bardzo długo nie podnosił się z murawy. Wiemy, że zdrowiu zawodnika nie zagraża niebezpieczeństwo, ale musiał on opuścić plac gry.

40. minuta – Na boisku nie zmienia się nic. Neptun próbuje atakować, ale to Wigry kontrolują grę. Wciąż gospodarze prowadzą 2:0.

32. minuta – Konecczanie przegrywają już 2:0. Zespół wygląda niestety dużo gorzej niż na własnym boisku. Awans do Centralnej Ligi Juniorów znacząco się oddala.

25. minuta – Niestety Neptun przegrywa 1:0. Bramkę straciliśmy po rzucie karnym.

23. minuta – Jak donosi nasz korespondent z Suwałk –„Gra cały czas wygląda nerwowo, prawie wszystko dzieje się w środku boiska. Ciągle 0:0”

16. minuta – Wciąż remis 0:0. Najlepszą sytuację do tej pory miał Bartek Sidor, ale w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać bramkarza rywali.

Poniżej zdjęcia z pierwszej części meczu. W Suwałkach mamy 12 minutę spotkania i wciąż bezbramkowy wynik:

4. minuta – Gra jest wyrównana, w większości toczy się w środkowej części boiska. 

Przez całe spotkanie będziemy dla Państwa odświeżać ten wpis – informując o golach i najważniejszych wydarzeniach na boisku.

Zawodnicy właśnie rozpoczynają grę – skład Neptuna znajdą Państwo w tym wpisie nieco niżej.

Zobaczcie poranny rozruch juniorów Neptuna przed tym niezwykle ważnym spotkaniem:

Skład Neptuna Końskie: Michał Wodecki, Kacper Kos, Adam Kamont, Jakub Ziębaczewski, Paweł Mendygrał, Łukasz Skalski, Kamil Kowalczyk, Cezary Madej, Jakub Banasik, Piotr Zieliński, Bartłomiej Sidor
Ławka: Bartosz Kurp, Karol Bomba, Dominik Gąszcz, Dominik Młodziński, Patryk Wiaderny, Tomasz Staromłyński, Łukasz Ryszkiewicz.

Dzisiaj na kilka godzin przed barażem o Centralną Ligę Juniorów piłkarze Neptuna odbyli tylko lekki rozruch. Trener Jarząb nie przeprowadzał typowego treningu nie chcąc narażać swoich podopiecznych na urazy, czy zmęczenie.

Juniorzy Neptuna podczas porannych zajęć.

Juniorzy Neptuna podczas porannych zajęć.

Neptun w Suwałkach 1

Na zdjęciu widać jak nasi juniorzy zapoznają się z obiektem.

Nasi piłkarze już wczoraj zameldowali się w dalekich Suwałkach. Zaraz po przyjeździe zapoznawali się oni z obiektem i murawą na której przyjdzie im grać. –„Poziom obiektu tutaj jest dla nas czymś nowym. idealnie przygotowana murawa, ładny stadion. Jest tak jak przystało na drużynę pierwszoligową jaką są Wigry.” – poinformował nas Jacek Sztandera działacz Neptuna.

W ubiegłą środę dwie bramki dla koneckiego zespołu zdobył Jakub Banasik, jedną dorzucił Piotr Zieliński. Wtedy w składzie MKS-u nie mogli wystąpić Paweł Mendygrał i Jakub Ziębaczewski. Teraz obaj piłkarze powrócili już do składu po pauzie za kartki.

By wejść do piłkarskiego raju Neptun po prostu nie może przegrać (chyba, że przegra przy wysokim wyniku – np. 4:3). Remis lub jakakolwiek wygrana daje naszym awans do Centralnej Ligi Juniorów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *