Bardzo słabe występy naszych zespołów w IV Lidze

Porażki w 10. kolejce świętokrzyskiej piłkarskiej IV Ligi zaliczyły Neptun Końskie oraz Partyzant Radoszyce. Oba nasze zespoły przegrały stosunkiem goli 2:0.

Zdjęcie poglądowe.

Już o godzinie 11:00 w sobotę na stadionie przy ulicy Krakowskiej w Radoszycach miejscowy Partyzant podejmował wicelidera rozgrywek GKS Nowiny. Radoszyczanie do przerwy przegrywali 0:1, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0:2. Obie bramki zdobył Jakub Olearczyk. Na tę chwilę Partyzant zajmuje 14 miejsce w IV Lidze. Za tydzień zawodnicy Zbigniewa Podsiebierskiego zagrają na wyjeździe z Łysicą Bodzentyn.

Partyzant Radoszyce – GKS Nowiny 0:2
Gole: Jakub Olearczyk – 2

Siódmy w tabeli IV Ligi Neptun Końskie walczył w sobotę na wyjeździe ze Starem Starachowice. Piłkarze trenera Waldemara Szpiegi do przerwy remisowali ze znajdującym się o dwa oczka wyżej w tabeli beniaminkiem. Jednak druga odsłona to dwie bramki gospodarzy i ostateczna porażka konecczan. Za tydzień Neptun (niedziela, godz. 15:00) podejmie Zdrój Busko Zdrój.

Star Starachowice – Neptun Końskie 2:0
Gole: Bartosz Szydłowski – 2