Bardzo słaby mecz KSSPR. Porażka w Chrzanowie

Bez kilku podstawowych graczy KSSPR Końskie nie miało szans w starciu z MTS Chrzanów. Nasi przegrali różnicą aż osiemnastu bramek, a w pierwszej połowie rzucili tylko trzy gole!

Zdjęcie poglądowe.

Pierwsza odsłona wyjazdowego pojedynku z MTS-em była momentami upokorzeniem dla szczypiornistów trenera Roberta Napierały. Po 25 minutach gry nasi przegrywali aż 15:1! Po 30 minutach na tablicy widniał wynik 19:3. Tutaj warto dodać, że KSSPR pojechało do Chrzanowa bez podstawowych graczy: Bartosza Sękowskiego, Krzysztofa Słonickiego, Przemysława Matyjasika i Sebastian Smołuch.

W drugiej odsłonie nieco poprawiła się gra podopiecznych Roberta Napierały, trafili oni 23 razy do siatki rywali, ale i tak nie uniknęli wstydliwej porażki różnicą aż 18 goli!

Za tydzień nasi w Białej Podlaskiej powalczą z miejscowym AZS-em AWF-em.

MTS Chrzanów – KSSPR Końskie 44:26 (19:3)
KSSPR: Kacper Kucharczyk, Patryk Wnuk, Daniel Szot – Michał Napierała, Dawid Jakubowski 1, Dawid Maleszak 2, Adam Janus 2, Ernest Pilarski 3, Łukasz Telka 6, Patryk Mastalerz 8, Tomasz Napierała, Piotr Gasin 4. Trener Robert Napierała. Osoba towarzysząca Mariusz Więckowski. Kary 2 minuty.