REKLAMA

Bardzo ślisko na drogach! Seria zdarzeń w powiecie koneckim [zdjęcia]

Środowy poranek jest bardzo trudny na drogach powiatu koneckiego. O niezwykle śliskich drogach informują nas kierowcy. Wiemy też, że w różnych miejscach naszego regionu dochodziło do kolizji i wypadków. Będziemy o tych zdarzeniach informować na bieżąco. Są osoby poszkodowane. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

W powiecie koneckim w środę rano wystąpił marznący deszcz, który spowodował, że drogi są niezwykle śliskie. Nie wszyscy kierowcy radzą sobie z takimi warunkami, a i odpowiednie służby zajmujące się utrzymaniem dróg niekoniecznie reagują na czas. Od rana dochodzi do szeregu wypadków i kolizji.

Aktualizacja: wiemy, że w trzech zdarzeniach były osoby poszkodowane. W Proćwinie w zderzeniu dwóch samochodów osobowych ucierpiała jedna osoba. W Jakimowicach po dachowaniu z auta samodzielnie wyszło dwóch podróżujących – musiała być im udzielona pomoc. W Kamiennej Woli w gminie Gowarczów samochód wpadł do rowu, podróżowały nim trzy osoby i one także potrzebowały opieki medycznej.

REKLAMA

Wiemy już o kolizji na drodze pomiędzy Proćwinem a Nałęczowem – kierowca wjechał w słup oraz drugim wypadku na tym samym odcinku (póki co bez żadnych szczegółów); w Kozowie w gminie Smyków samochód wpadł do rowu; doszło do dachowania w okolicach Bernowa w gminie Gowarczów; auto prawdopodobnie dachowało także w okolicach samego Gowarczow, na trasie Sielpia – Barak według relacji jednego z naszych czytelników auto osobowe zderzyło się tam z naczepą ciężarówki. Według naszych informacji do najpoważniejszego wypadku doszło jednak w Jakimowicach w gminie Radoszyce – tam po dachowaniu dwie osoby mogą być uwięzione w aucie.  O zdarzeniach informować będziemy w tkn24.pl na bieżąco. 

Aktualizacja: Kolejne zdarzenie – w Pomorzanach na drodze wojewódzkiej 746 dachowało dostawcze Iveco. Z tego ostatniego zdarzenia zdjęcia znajdziecie poniżej.

Aktualizacja: Do kolejnych stłuczek dochodzi na odcinku Proćwin – Nałęczów. Na ten moment już cztery auta wypadły z tej drogi. Otrzymujemy także informacje o niezwykle śliskich chodnikach – piesi mają problem z utrzymywaniem się na nich.

REKLAMA

3 thoughts on “Bardzo ślisko na drogach! Seria zdarzeń w powiecie koneckim [zdjęcia]

  1. Pingback: Mnóstwo wypadków w środowy poranek na koneckich drogach! | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *