REKLAMA

Basen z inteligentnym systemem i nową stroną internetową [wideo]

Zmian na koneckiej pływalni ciąg dalszy. Od niedawna całym mechanizmem basenu steruje inteligentny system automatyzacji, a  obiekt otworzył też nową, interakcyjną stronę internetową. 

REKLAMA

„Po wymianie filtrów i całego systemu oczyszczania wody zdecydowaliśmy się na automatyzację tych systemów, które na basenie działają, czyli ogrzewania, ogrzewania wody, dostarczania świeżej wody i tak dalej i tak dalej. To są rzeczy, które z punktu widzenia klienta nie są aż tak bardzo zauważalne, ale z punktu widzenia nas i naszego budżetu mam nadzieję, że będą mocno procentowały w przyszłym roku. To jest rzecz w tym by energię, którą musimy dostarczyć na pływalnię maksymalnie i optymalnie wykorzystać. Spięcie tych wszystkich systemów, zautomatyzowanie tego i automatyczne powiadamianie o awariach da nam większy komfort pracy, większe bezpieczeństwo funkcjonowania tych systemów, jak również optymalnego ich wykorzystania. To jest bardzo istotna rzecz.” – opowiada Andrzej Mijas, dyrektor Pływalni Miejskiej  Końskich.

Uruchomiona została także nowa wersja strony internetowej basenu – www.plywalniakonskie.pl. Jest ona naprawdę nowoczesna i mocno interakcyjna. –„Od strony użytkowników będzie panel klienta i jest takie miejsce, gdzie można się zalogować. Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał to będzie mógł spojrzeć w historię swojego karnetu, abonamentu. Będzie mógł zobaczyć ile z niego jest wykorzystane, ile jest w danym momencie osób na pływalni. To są takie rzeczy bardzo praktyczne i mam nadzieję, że cała strona jest również stroną dość nowoczesną i te wiadomości, które powinien użytkownik znać to tam się znajdą: typu np. różne umowy, regulaminy – to też będzie można tam odszukać.”  – tłumaczy dyrektor Mijas.

REKLAMA

Pływalnia Miejska zaprasza na swoją nową stronę internetową: www.plywalniakonskie.pl

Na stronie oprócz wspomnianych można też sprawdzić między innymi harmonogram cyklicznych zajęć i zobaczyć wszystkie atrakcje, które oferuje ten obiekt. Jedną z nich jest kriokomora i tu warto dodać, że od 4 grudnia została ona na nowo uruchomiona. Tutaj obowiązują zapisy. By skorzystać z kriokomory należy skontaktować się z kasą basenu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *