REKLAMA

Bawili się i pomagali podczas Dnia Dziecka w Stąporkowie [fotorelacja]

Kolorową imprezą otwarto festynowe lato w Stąporkowie. Dzień Dziecka w tej miejscowości okazał się frekwencyjnym hitem. Przybyło mnóstwo osób. 

REKLAMA

„U nas jak zawsze podczas takich imprezy staramy się łączyć tę część rozrywkową z niesieniem pomocy. Dzisiaj zbieramy pieniądze na rzecz dwójki dzieci z niepełnosprawnościami – Patrycji i Igorka. Puszki są  w wielu miejscach: między innymi przy kiermaszu, motórzyści przewożą dzieciaki za wrzucenie datku do puszki, wolontariusze chodzą też po całym placu. Mam nadzieję, że choć trochę uda nam się ułatwić życie tej dwójce mieszkańców naszej gminy.” – powiedziała nam Dorota Łukomska, burmistrz Stąporkowa.

REKLAMA

Na wszystkich przybyłych w niedzielę w okolice Amfiteatru w Stąporkowie czekał moc atrakcji. Każde dziecko za darmo mogło korzystać z dmuchańców i innych zabawek zamówionych dla nich przez władze gminne. Na scenie prezentowała się młodzież ze szkół, a także ośrodka „Dobra Przestrzeń”. Gwiazdą dnia był zespół MAŁE S.I.E prezentujący muzykę rytmiczną dla dzieci. Nie zabrakło więc afrykańskich bębnów i brzmienia perkusji.

Pokaz motocykli zapewniły dwie grupy: Świętokrzyscy Motórzyści oraz konecka Czarna Flota. Dzieci mogły oglądać wozy strażackie, a dorośli skorzystać z bogatej strefy cateringowej, w tym częstować się także dziczyzną. Przez cały dzień aktywnie działali animatorzy współpracujący z MGOKiS w Stąporkowie. Swoją pracą zachęcali do wspólnej zabawy wszystkie przybyłe dzieci.

Zobaczcie naszą fotorelację, a wkrótce u nas relacja wideo z Dnia Dziecka w Stąporkowie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *