REKLAMA

Bawiło się sołectwo Błaszków [zdjęcia]

W ubiegłą sobotę w sołectwie Błaszków został zorganizowany piknik rodzinny. To tradycja dla mieszkańców tej miejscowości. 

REKLAMA

Na początku imprezy wszystkich gości przywitał sołtys wsi Marcin Kołodziejczyk, a także podziękował on sponsorom za pomoc w organizacji pikniku. Oprócz mieszkańców Błaszkowa można było spotkać też społeczność z okolic, a na specjalne zaproszenie dotarli również Mali Strażacy ze Stąporkowa pod opieką MOSP i rodziców. Mali Strażacy dali pokaz, który spodobał się wszystkim przybyłym.

Nie zabrakło gości specjalnych w osobach członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Mariusza Goska, wicestarosty powiatu koneckiego Wiesława Skowrona, burmistrza Stąporkowa Doroty Łukomskiej, Radnych Miejskich Kamila Zielińskiego i Elżbiety Kołodziej.

REKLAMA

Imprezy w Błaszkowie są głównie przygotowywane dla najmłodszych, których w wiosce nie brakuje i tak też się stało w tym roku. Na dzieci czekała dmuchana zjeżdżalnia, grill, popcorn, wata cukrowa, balony, zabawy i konkursy z nagrodami, poczęstunek na słodko,oraz podarki w różnej postaci. Był też kącik dla maluszków z malowankami i z malowaniem buziek. Spotkanie zakończyło się taneczną imprezą pod gwiazdami.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *