Beach Volleyball królował w Radoszycach [zdjęcia]

W niedzielę (27.08.2017) na boisku do siatkówki plażowej przy ulicy Krakowskiej w Radoszycach odbył się VI Turniej Siatkówki Plażowej Par Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Radoszyce.

Do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn i zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa I

R1 – (Wilczyński Dariusz, Kącki Szymon)

R2 – (Kuleta Maciej, Myszkowski Kamil)

R3 – (Spasiński Cezary, Stoiński Damian)

R4 – (Jankowski Daniel, Rak Jakub)

R5 – ( Umański Wojciech, Jaskólski Karol)

Grupa II

R6 – (Świercz Kamil, Świercz Patryk)

R7 – (Kuleta Kamil, Soboń Michał)

R8 – (Mijas Artur, Basiak Maciej)

R9 – (Kos Kuba, Zieliński Rafał)

Turniej rozegrany został systemem grupowo – pucharowym. Dwie najlepsze pary z każdej grupy awansowały do rundy pucharowej. Mecze rozgrywane były do jednego wygranego seta do 21 punktów.

Triumfatorami turnieju po bardzo emocjonującym finale został duet Mijas Artur i Basiak Maciej, którzy wygrali z parą Świercz Kamil i Świercz Patryk. Natomiast w meczu o trzecie miejsce zwyciężyła para Jankowski Daniel i Rak Jakub pokonując drużynę Umański Wojciech i Jaskólski Karol. Wyróżniony został również najlepszy zawodnik turnieju – Artur Mijas.

Każdy zawodnik z trzech najlepszych drużyn otrzymał pamiątkowy puchar, które ufundował i wręczył Michał Pękala – Wójt Gminy Radoszyce.