REKLAMA

Beata Szydło na rynku w Końskich [wideo, zdjęcia]

Była premier, a obecnie eurodeputowana Beata Szydło w czwartek na rynku w Końskich spotkała się z mieszkańcami naszego regionu. Towarzyszyli jej parlamentarzyści i samorządowcy związani z Prawem i Sprawiedliwością.

REKLAMA

Szydło dotarła do Końskich specjalnym autobusem przed godziną 15:00. Chwilę później rozpoczął się briefing prasowy z jej udziałem, ale obecni byli na nim również m.in.: szefowa wojewódzkich struktur PiS Anna Krupka, parlamentarzyści Mariusz Gosek, Bartłomiej Dorywalski i Arkadiusz Mularczyk. W spotkaniu udział wzięli także: były minister Andrzej Adamczyk, burmistrz Końskich Krzysztof Obratański, powiatowy pełnomocnik Prawa i Sprawiedliwości Kamil Kubicki, szef rady miejskiej w Końskich Piotr Słoka, radny gminny Łukasz Kubka. Na miejsce przybyła też grupa kilkudziesięciu zwolenników PiS-u.

REKLAMA

W trakcie wystąpienia mówiono między innymi o unijnych programach takich jak Zielony Ład, czy Pakt Migracyjny. Poruszono także kilka lokalnych problemów.

Zobaczcie zapis wideo z konferencji.

Zdjęcia:

REKLAMA

5 thoughts on “Beata Szydło na rynku w Końskich [wideo, zdjęcia]

 1. Herhor pisze:

  Kura która opuściła kurnik dalej pozostanie kurą Szydło pomimo tylu lat w Brukseli mentalnie pozostaje na poziomie świetlicowej z Brzeszcz

 2. robert pisze:

  a co ona w tej Brukseli tam zrobiła? Szczególnie dla Polski ? Tak zrobiła jak w poprzedniej kadencji dla świętokrzyskiego

 3. 70 latek pisze:

  Po komentarzach widac zasciankowosc tej obecnie juz miesciny i podanstwo tvn … szkoda ze nie ma zolnierzy AK ,leza na koneckim cmentarzu i w grobach sie przewracaja …
  Ale co mlodzi pamietaja,co przezyli ?

 4. Koń pisze:

  Gdzie Ci ludzie co chcieli przewrotu o raz destabilizacji PiS w Powiecie. Przepadli ,widać tylko dwóch , Chyba pomylił im się wróg ,występując przeciw swojemu Staroście. dopuszczając się zdrady, Jego oraz kolegów z partii .A mimo to partia uzyskała świetne wyniki w powiecie .A Starosta mimo pokładania Mu kłód pod nogi , uzyskał najlepszy wynik ze wszystkich ugrupowań startujących do Rady Powiatu. Bardzo doby wyniki osiągneli ,Pan Jarek Staciwa czy Pan Darek Banasik osoby które startowały z list PiS-u .Czekamy na rehabilitację Pana Starosty .oraz koleżanki i kolegów z partii.

 5. Taka Prawda pisze:

  Tyle lat w polityce u nic sama nie zrobiła. Tylko wykonywanie poleceń od kaczora tak jak pionek prezydent. Pod już pokazał jak się rozkrada Polskę i ucieka na białoruś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *