REKLAMA

Będą wybory regionalne w Platformie Obywatelskiej

Październik jest miesiącem wyborczym w największej polskiej partii opozycyjnej, czyli w Platformie Obywatelskiej. Wybory odbywają się zarówno na szczeblu centralnym, jak i lokalnie. Przypomnijmy, że przewodniczącym tej partii w powiecie koneckim jest Michał Cichocki. 

REKLAMA

Między 9 a 17 października trwać będą wybory w kołach Platformy Obywatelskiej. Do 9 października włącznie możliwe jest zgłaszanie  kandydatów na Przewodniczącego Powiatu i Regionu. Do 18 października trwa zgłaszanie kandydatów na członków Rad Powiatów i Delegatów.

REKLAMA

Z kolei wybory powszechne w partii zarządzono na 23 października. Wtedy to poznamy Przewodniczących: Krajowego, Regionu, Powiatów, Członków Rad Powiatu i Delegatów.

Zainteresowani kandydowanie oraz wybieraniem powinni zapoznać się z dokumentami zamieszczonymi na stronie internetowej partii – TUTAJ.

Przypomnijmy, że przewodniczącym struktur w powiecie koneckim w mijającej kadencji jest były burmistrz Końskich Michał Cichocki. Obecnie pracuje on w Urzędzie Gminy w Daleszycach, jest też radnym powiatowym.

Wiadomo już, że o szefostwo w województwie świętokrzyskim ubiegał będzie się dotychczasowy lider partii Artur Gierada.

REKLAMA

One thought on “Będą wybory regionalne w Platformie Obywatelskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *