REKLAMA

Będzie IV Charytatywny Mikołajkowy Maraton Fitness w Stąporkowie. Dla Bruna! [zdjęcia]

Przebogaty program przygotowano na IV Charytatywny Mikołajkowy Maraton Fitness w Stąporkowie. Tym razem poświęcony będzie on  Brunowi Słowińskiemu (internetowych wpłat cały czas możecie dokonywać TUTAJ). Impreza odbędzie się pod patronatem burmistrz Stąporkowa Doroty Łukomskiej. Wydarzenie organizowane jest z najlepszymi trenerami, z licznymi gwiazdami,  hojnymi sponsorami i z rzeszą ludzi dobrej woli. Wszystko to 3 grudnia od godziny 10:00 do 16:00 w Hali Sportowej w Stąporkowie. Zapraszamy!

REKLAMA

REKLAMA

Zapowiada się wspaniała charytatywna impreza w Stąporkowie. Czwarty już Maraton Fitness zaplanowany jest z myślą o zbiórce pieniężnej dla Bruna Słowińskiego z Końskich. Galę poprowadzi modelka i zdobywczyni kilku tytułów miss, Wiktoria Kurek wraz z Mateuszem „Big Boy’em” Borkowskim znanym z Goggle Box. W imprezie udział wezmą znani trenerzy sportowi, gwiazdy znane z ogólnopolskiej telewizji oraz liczni sponsorzy.

Maraton wspierają gwiazdy ze świata sportu, kina oraz znanych programów telewizyjnych, jak Gogglebox: Przed telewizorem, Bitwa na głosy, Love Island, Hotel Paradise, Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy.

W tym dniu pojawiają się między innymi Artur Sowiński „Kornik” – polski zawodnik mieszanych sztuk walki, Paweł Michalski – uczestnik Love Island, Alan Kwieciński – były uczestnik programu „Warsaw Shore”, Dominika Stosio z Hotelu Paradise, Michał Gałka – uczestnik Love Island, a całość uświetni występ Pawła Węgierka, który brał udział w Bitwie na Głosy.

Stroną sportową wydarzenia zajmą się:

 • trenerka Małgorzata Józefiak i jej FD Fit and Dance Stąporków,
 • Magdalena Łyczek, instruktorka jogi,
 • Artur Krawczyk, specjalista od MMA,
 • Mateusz Orynek trener boksu,
 • Elżbieta Szymczyk, trener personalny ,
 • Adam Cholewiński, trener personalny ,
 • Kamil Szlęzak, trener personalny,
 • roztańczona Strefa Fit,
 • Sekcja Stąporkowska Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin
 • Balans Fitness Club z Końskich

Trudno wymienić wszystkich, którzy dołożą swoją cegiełkę do tego eventu, na pewno nazwisk jest jeszcze więcej. Wydarzenie sponsorują liczne firmy z całego regionu, a także ogólnopolskie marki.

Rezerwujcie sobie czas 3 grudnia w godzinach od 10:00 do 16:00. Hala sportowa w Stąporkowie – tam warto być. Będzie się działo!

Zdjęcia (współorganizatorzy wydarzenia):

REKLAMA

One thought on “Będzie IV Charytatywny Mikołajkowy Maraton Fitness w Stąporkowie. Dla Bruna! [zdjęcia]

 1. aaa pisze:

  ci rodzice bruna to jakieś vipy że gdzie nie spojrze to tylko zbiórki na niego ,zapraszam np do krakowa prokocimia to zobaczycie ile dzieciaków jest chorych ,a takich szpitali jest w polsce troche znam to z własnego doświadczenia ,może zacznijmy pomagać wszystkim ,żeby każdy dzieciak miał szanse a brunowi życzę dużo wytrwałości i powrotu do zdrowią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *