REKLAMA

Bez zaskoczeń. Michał Cichocki pokieruje konecką Platformą

W sobotę w całym kraju miały miejsce wybory na szefów struktur Platformy Obywatelskiej. Wiemy więc, że przewodniczącym partii został Donald Tusk, strukturami wojewódzkimi przez kolejne lata zarządzał będzie Artur Gierada, a koneckimi Michał Cichocki. 

REKLAMA

Dzień przed wyborami ze startu wycofała się Paulina Plewa-Grabarczyk pochodząca z gminy Stąporków –„Po kilku dość ważnych rozmowach w tym tygodniu, w dniu dzisiejszym podjęłam decyzję o rezygnacji z kandydowania. Nie wykluczam współpracy z Panem Michał Cichocki, ponieważ wspólnie można zdziałać więcej dla dobra nas wszystkich. Tym bardziej, że jako była przewodnicząca Stowarzyszenia Młodych Demokratów w Końskich oraz Asystentka Społeczna Posła mogę wnieść swoje doświadczenie, energię i kreatywność na kolejne lata koneckiej PO” – uzasadniała swoją rezygnację Plewa-Grabarczyk.

REKLAMA

Michał Cichocki otrzymał około 90% wszystkich głosów. Co za tym idzie przez kolejne lata będzie pełnił funkcje szefa struktur Platformy Obywatelskiej w powiecie koneckim. Cichocki to były burmistrz, a obecnie radny powiatowy i urzędnik w gminie Daleszyce.

REKLAMA

2 thoughts on “Bez zaskoczeń. Michał Cichocki pokieruje konecką Platformą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *