REKLAMA

Bezalkoholowy bal dla młodych z dużą frekwencją [zdjęcia, wideo]

Nawet około 130 osób bawiło się podczas bezalkoholowego balu andrzejkowego dla młodzieży, który w sali bankietowej Markiz w sobotę zorganizował ks. Radosław Zaborski, wikariusz parafii Chrystusa Odkupiciela w Końskich. 

REKLAMA

Wydarzenie miało miejsce w sobotę w sali bankietowej „Markiz” w Końskich. To była już trzecia edycja Andrzejek organizowanych przez księdza Zaborskiego –„Wróciliśmy po rocznej przerwie. Przed rokiem nie było szans zorganizować tego balu, ale teraz się udało. Cieszę się, że nasza dobra młodzież może bawić się ze sobą na zasadach” – mówi nam ksiądz Radosław.

Młodzieży przygrywał DJ Mateusz, a uczestnicy zabawy mogli także liczyć na poczęstunek – dania ciepłe oraz zimne przystawki i słodkości. Zobaczcie zdjęcia i wideo.

REKLAMA

Zdjęcia (Barbara Więcław):

REKLAMA

One thought on “Bezalkoholowy bal dla młodych z dużą frekwencją [zdjęcia, wideo]

  1. Nie ma się czym chwalić. W tej chwili masa dzieciaków ląduje na kwarantannie. Szczyt nieodpowiedzialności. Mnóstwo zakażeń, a tu bal na 130 osób. Popytajcie teraz, ilu z uczestników tego balu siedzi na kwarantannie, a dzięki nim również inne dzieci z klas (z powodu kontaktu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *