REKLAMA

Big Band dał koncert wśród parkowych drzew [wideo, zdjęcia]

Przy Restauracji Leliwa w niedzielne popołudnie wybrzmiała muzyka w wykonaniu Big Bandu działającego w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich. To był inauguracyjny koncert powstałego kilka miesięcy temu zespołu. Przybyli usłyszeli znane kompozycji z muzyki rozrywkowej. 

REKLAMA

Spotkanie otworzyła wicedyrektor Miejsko – Gminnego Domu Kultury Marzena Kądziela, która przypomniała, że zespół działa w placówce od kilku miesięcy, a powstał z inicjatywy dyrektora Piotra Salaty. Potem rolę konferansjera przejął  Wit Chamera, który nie tylko zapowiadał artystów, ale także opowiadał o poszczególnych utworach muzycznych.

Z Big Bandem prowadzonym przez opoczyńskiego muzyka Rafała Kądzielę zaśpiewały znakomite wokalistki: Iwona Stępień – Baran, Katarzyna Komorek oraz Alicja Woldańska. I trzeba przyznać, że to był bardzo udany koncert!

REKLAMA

Niestety w przeciwieństwie do poziomu artystycznego frekwencja nie zachwyciła. By posłuchać znakomitej muzyki do Parku Miejskiego przybyło ledwie kilkadziesiąt osób. Miejmy nadzieję, że kiedy wieść o znakomitym poziomie Big Bandu  się rozniesie to znajdzie się większa rzesza chętnych do wysłuchania koncertu tej grupy. Zachęcamy Państwa do obejrzenia fragmentów występu oraz obejrzenia zdjęć.

Zdjęcia (MGDK Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *