REKLAMA

Bistro Krakowska powraca. Z największym ogródkiem w Końskich [zdjęcia]

Na ten moment czekała cała gastronomia w Polsce. Od soboty będzie można korzystać z ogródków przy lokalach. Bistro Krakowska mieszczące się przy jak nazwa wskazuje – ulicy Krakowskiej w Końskich zaprasza do największego tego typu miejsca w mieście. Rezerwacje stolików, a także zamówienia na dowozy można składać pod numerami telefonów: 798 748 012, 798 748 014, 519 622 340.

REKLAMA

„Z wielką nadzieją startujemy na nowo już od soboty i zapraszamy gości, póki co, do ogródka. Przygotowaliśmy specjalną wiatę od strony ulicy Strażackiej oraz standardowy ogródek przy ulicy Krakowskiej. Będziemy działać z zachowaniem wszystkich wskazanych norm sanitarnych, w tym tych dotyczących zachowywanych odległości” – mówi nam Rafał Brzechwa, właściciel Bistro Krakowska.

REKLAMA

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Bistro cały czas działało dowożąc smaczną pizzę, czy burgery. Pandemia zmusiła jednak właścicieli do zamknięcia drugiego lokalu, czyli „Widelca”, który mieścił się przy ulicy Piłsudskiego –„Musieliśmy się przeformatować, niestety Widelec nie przetrwał trudnego czasu. Nie ma jednak tego złego, bo teraz stworzyliśmy nową kuchnię na piętrze, tutaj na Krakowskiej, jest też nowa sala, która jeszcze czeka na lepsze czasy. Nie zrezygnujemy z codziennej propozycji obiadowej” – tłumaczy Brzechwa.

Obiady z „Widelca” są w nowej ofercie Bistro – cały czas można je zamawiać na dowóz i wynos, a od soboty konsumować także w stworzonych ogródkach. Menu na Krakowskiej przeszło transformację. Są znane z tego miejsca pizze i burgery, ale także świeże i pyszne makarony, czy sałatki. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W sumie w ogródku Bistro może zasiąść jednocześnie około 70 osób, to naprawdę duża przestrzeń, a właściciele już cieszą się na wizytę gości po bardzo długiej, pandemicznej przerwie. Codzienne informacje z Bistro oraz menu znajdziecie na facebookowej stronie restauracji – TUTAJ.

Bistro Krakowska 
ul. Krakowska 38 Końskie
telefony do rezerwacji i zamówień: 798 748 012, 798 748 014, 519 622 340

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *