REKLAMA

Biuro Platformy zbiera podpisy na kandydaturę Trzaskowskiego

Trwa powszechna mobilizacja wśród wyborców Rafała Trzaskowskiego, który ubiega się o urząd Prezydenta RP w wyborach zaplanowanych na 28 czerwca. Również w koneckim biurze Platformy Obywatelskiej można składać podpisy za tą kandydaturą. Podpisy w Końskich będą zbierane do 9 czerwca. 

REKLAMA

Foto: fanpage Rafał Trzaskowski

Przypomnijmy, że wczoraj (03.06) ustalono, iż wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca – I tura oraz ewentualna II tura – 12 lipca. Jednocześnie uchwalono kalendarz wyborczy. Ten zaś stwarza nowym kandydatom możliwość na dostarczenie 100 tysięcy podpisów tylko do środy 10 czerwca. Kandydaci, którzy mieli startować w wyborach 10 maja podpisy poparcia mają niejako przepisane.

Nowym kandydatem jest Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, którego do wyborczej walki desygnuje Koalicja Obywatelska. Wcześniej kandydatem ugrupowania była Małgorzata Kidawa-Błońska. Trzaskowski ma więc niewiele czasu na zebranie 100 tysięcy podpisów poparcia bez których nie może ubiegać się o stanowisko Prezydenta RP. W strukturach Platformy Obywatelskiej rozpoczął się swoisty wyścig z czasem. Również w Końskich w biurze tej partii można składać podpisy poparcia –Zbieramy podpisy w biurze PO w Końskich przy ulicy Warszawskiej 10, nad kawiarnią. Na drugim piętrze w biurze lub w biurze rachunkowy na piętrze pierwszym w godzinach 12-17 do dnia 9 czerwca  – informuje Michał Cichocki, radny powiatowy.

REKLAMA
REKLAMA

4 thoughts on “Biuro Platformy zbiera podpisy na kandydaturę Trzaskowskiego

  1. Mm- też tak myślę. PiS sądzi, że Trzaskowski nie zbierze wymaganej liczby podpisów. My Polacy (ten „najgorszy sort” i „chamska hołota”) zjednoczymy się i tak jak przy WOŚP, pokażemy „szeregowemu posłowi”, że polacy nie chcą już rządów parti wiodącej (brzmi, jak PZPR 😉 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *