Blamaż Neptuna z Koroną II Kielce [zdjęcia]

Sześć straconych goli i żadnej strzelonej bramki. Tak wygląda bilans potyczki Neptuna Końskie z Koroną II Kielce. To blamaż żółto-niebieskich.

Spotkanie rozpoczęło się w samo południe w Kielcach i od początku było zdominowane przez gospodarzy. 1:0 prowadzili oni już w 19. minucie, a chwilę później dorzucili kolejne trafienie. Do przerwy Korona II ogrywała Neptun 2:0, a w drugiej odsłonie dorzuciła jeszcze cztery bramki po prostu deklasując team prowadzony przez Arkadiusza Bilskiego.

Po tym starciu konecczanie mają zgromadzonych 15 punktów w 12 rozegranych ligowych meczach. Bilans ten z pewnością nie może imponować. Korona II Kielce jest liderem rozgrywek z 26 oczkami na koncie.

W przyszłą niedzielę o 13:00 Neptun Końskie podejmie na stadionie przy ulicy Sportowej Orlicz Suchedniów.

Neptun Końskie – Korona II Kielce 0:6