REKLAMA

BMW driftowało w Końskich. Zareagowały służby

W niedzielny wieczór w centrum Końskich jeden z kierowców urządził sobie pokazy driftu. Po centrum miasta szalał kierujący BMW. „Pirat drogowy” swoją jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruch. Został już ukarany. 

REKLAMA

W niedzielny wieczór koneccy policjanci zostali skierowani na ulicę Warszawską w Końskich, gdzie według relacji zgłaszającego, kierujący BMW miał specjalnie wprowadzać samochód w poślizg, co powodowało zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu. Patrol prewencji dosyć szybko namierzył i zatrzymał to auto. Okazało się, że kierowca popełnił szereg wykroczeń, za które otrzymał wysoki mandat i punkty karne. Wśród wykroczeń popełnionych przez 22-latka były m.in. niestosowanie się do znaków poziomych i pionowych, a także innych przepisów ruchu drogowego.

REKLAMA

Kierowcy pamiętajcie, że na drodze nie jesteście sami. Niebezpieczną jazdą możecie stworzyć zagrożenie dla innych, często niechronionych uczestników ruchu drogowego. Każde tego typu wykroczenia będą egzekwowane z największą surowością.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *