REKLAMA

Brawler Fight Club rozpoczyna nabór! I ty możesz zostać wojownikiem!

Od października Brawler Fight Club Końskie rozpoczyna nabór do grup treningowych. Swoją przygodę ze sportami walki mogą rozpocząć zarówno dzieci, jak i dorośli. To doskonały sposób na poprawę swoje kondycji, ale i na przykład wzmocnienie pewności siebie. Ruszają nabory do grup MMA,  zajęć Cross Fit oraz na treningi indywidualne (np. z boksu, czy kickboxingu). O wszelkie szczegóły można pytać telefonicznie 531 557 900, mailowo: [email protected], czy na Facebooku – TUTAJ

REKLAMA
REKLAMA

Można już zapisywać się do poszczególnych grup:
– MMA +18
(treningi grupowe dla kobiet i mężczyzn, powyżej 18 roku życia. Dla początkujących i zaawansowanych. Trening nastawiony na poprawę kondycji, koordynacji oraz techniki, treningi w parach jak i na przyrządach typu worki skakanki itp.)
– MMA JUNIOR
(treningi grupowe dla dziewczyn i chłopaków w wieku 12 – 18 lat, uczymy się od podstaw technik walki w stójce – boks, kickboxing, parterze – dźwignie itp., oraz obaleń – techniki zapaśnicze, poprawiany kondycję, siłę, koordynację, treningi w parach jak i na przyrządach typu worki, skakanki itp.)

REKLAMA

– Cross Fit
(treningi grupowe dla osób powyżej 15 roku życia, na treningach uczymy się i potem trenujemy w specjalnych zestawach / obwodach, jak wykonywać ćwiczenia zarówno z własnym ciężarem ciała, jak i z oporem zewnętrznym – kettle, hantle, sztangi, gumy; podczas treningu wykorzystujemy tez do ćwiczeń cardio sprzęt typu – rower, wioślarz, bieżnia, skakanki; treningi są nastawione na poprawę kondycji, siły oraz redukcję masy ciała)

– Treningi indywidualne (zajęcia indywidualne 1 na 1 z trenerem lub w małych grupach, np. 2 osoby ćwiczące + trener; Z zakresu: boks, kickboxing, MMA, crossfit)

Informacje:
Facebook: Brawler Fight Club Końskie
Instagram: brawlerkonskie
Messenger: Marcin Kij
Mail: [email protected]
Tel. 531 557 900

ogłoszenie płatne

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *