REKLAMA

Burmistrz Obratański czyta bajkę. To kolejna Bajkowa DEKlamacja [wideo]

Bajkowe DEKlamacje wymyślone w trakcie pandemii na dobre przyjęły się wśród Konecczan. Przypomnijmy, że to cykl Miejsko-Gminnego Domu Kultury w ramach którego każdy mieszkaniec może wystąpić przed kamerą i zaprezentować swoją interpretację jednej ze znanych polskich bajek. Tym razem do tego wyzwania przystąpił burmistrz miasta i gminy Końskie Krzysztof Obratański. 

REKLAMA

Burmistrz Obratański zaprezentował bajkę „Spóźniony słowik” Juliana Tuwima. Zachęcamy do obejrzenia, a przede wszystkim posłuchania ciekawej, bajkowej historii. Krzysztof Obratański wystąpił w już 11 odcinku całej serii. Czytania bajek online to kolejna aktywność stworzona przez Miejsko-Gminny Dom Kultury z Końskich na okres pandemii, a jej pomysłodawcą i głównym organizatorem jest instruktor Aleksander Kopański.  W poprzednich odsłonach utwory czytali i recytowali Aleksander Kopański, Ilona Kazimierska, Jolanta Rydzewska, Barbara Zenka oraz Henryk Kosierkiewicz.

Przypomnijmy, że każdy może wystąpić i zaprezentować swoją interpretację utworu. Wystarczy skontaktować się z Miejsko-Gminnym Domem Kultury w Końskich.

REKLAMA

REKLAMA

One thought on “Burmistrz Obratański czyta bajkę. To kolejna Bajkowa DEKlamacja [wideo]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *