REKLAMA

Burmistrz przyznał stypendia dla uczniów podstawówek i gimnazjów [wideo, zdjęcia]

W piątek w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich zgromadziły się najpotężniejsze umysły gminy Końskie. Przyznano stypendia dla wyróżniających się uczniów. 

REKLAMA

Wręczenie stypendiów najzdolniejszym uczniom z gminy Końskie 2016 25

Gimnazjaliści, którzy otrzymali stypendia.

Więcej informacji już wkrótce w naszej relacji wideo. 

Nagrodzono dokładnie 59 uczniów z podstawówek i gimnazjów z terenu gminy Końskie. Stypendium przyznawane jest za osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016 i wynosi dla uczniów ze szkół niższego szczebla 70 zł miesięcznie (za wybitne osiągnięcia lub wyniki w nauce) i 100 zł (za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć), natomiast dla gimnazjalistów odpowiednio 100 zł i 140 zł. Stypendium miasto wypłaca w dwumiesięcznych ratach przez okres dziesięciu miesięcy.

REKLAMA

Poniżej galeria zdjęć, a pod nią lista wszystkich nagrodzonych uczniów:

Lista wszystkich nagrodzonych:

STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE Z UWZGLĘDNIENIEM WYBITNYCH OSIĄGNIĘĆ
1. Emilia Młodawska Szkoła Podstawowa nr 1 w Końskich
2. Zuzanna Sękowska Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
3. Zofia Frączyk Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
STYPENDIUM ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA
1. Wojciech Grot Szkoła Podstawowa nr 1 w Końskich
2. Wiktoria Czyżewska Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich
3. Oliwia Małecka Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich
STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE
1. Eryk Kosmal Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Kazanowie
2. Kamila Laskowska Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Kazanowie
3. Mikołaj Radek Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Kazanowie
4. Dominika Szukalska Szkoła Podstawowa w Zespole Placówek Oświatowych w Pomykowie
5. Katarzyna Cuper Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rogowie
6. Julia Wardzichowska Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rogowie
7. Aleksandra Cieciorowska Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
8. Aleksandra Banasik Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
9. Maja Sękowska Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
10. Wiktoria Armada Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
11. Anna Cieciorowska Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
12. Mikołaj Wybański Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich
STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE Z UWZGLĘDNIENIEM WYBITNYCH OSIĄGNIĘĆ
1. Weronika Sapieja Gimnazjum w Zespole Szkół w Rogowie
STYPENDIUM ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA
1. Maciej Dziuba Gimnazjum nr 1 w Końskich
2. Mikołaj Grzebieluch Gimnazjum nr 1 w Końskich
3. Tomasz Kosmulski Gimnazjum nr 1 w Końskich
4. Aleksandra Musiałowska Gimnazjum nr 1 w Końskich
5. Jakub Jędrasik Gimnazjum nr 2 w Końskich
6. Maria Frączyk Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE
1. Monika Błaut Gimnazjum nr 1 w Końskich
2. Michalina Duda Gimnazjum nr 1 w Końskich
3. Mateusz Górski Gimnazjum nr 1 w Końskich
4. Marcin Górski Gimnazjum nr 1 w Końskich
5. Natalia Krakowiak Gimnazjum nr 1 w Końskich
6. Aleksandra Kaniowska Gimnazjum nr 1 w Końskich
7. Magdalena Maciążek Gimnazjum nr 1 w Końskich
8. Katarzyna Prasał Gimnazjum nr 1 w Końskich
9. Iryna Semanyuk Gimnazjum nr 1 w Końskich
10. Agnieszka Trojanowska Gimnazjum nr 1 w Końskich
11. Katarzyna Wesołowska Gimnazjum nr 1 w Końskich
12. Aleksandra Włodarczyk Gimnazjum nr 1 w Końskich
13. Gabriela Ciszek Gimnazjum nr 2 w Końskich
14. Sylwia Grubarek Gimnazjum nr 2 w Końskich
15. Marcin Kuleta Gimnazjum nr 2 w Końskich
16. Radosław Ludwikowski Gimnazjum nr 2 w Końskich
17. Michał Wójtowicz Gimnazjum nr 2 w Końskich
STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE
1. Wiktoria Perlak Gimnazjum w Zespole Szkół w Rogowie
2. Dominik Smołuch Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
3. Monika Kilar Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
4. Barbara Bogacka Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
5. Mateusz Walkiewicz Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
6. Julia Wąsik Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
7. Wiktoria Jakubowska Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
8. Maria Tusińska Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
9. Karolina Stolarczyk Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
10. Wiktoria Kos Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
11. Nina Kiersznowska Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
12. Katarzyna Pluta Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
13. Aleksandra Wcisło Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
14. Martyna Ziomek Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
15. Milena Kupisińska Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
16. Izabela Ferensztajn Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli
17. Weronika Śliwak Gimnazjum w Zespole Szkół w Stadnickiej Woli

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *