REKLAMA

Burmistrz Radoszyc składa życzenia dzieciom i zaprasza do konkursu [wideo]

Z okazji dzisiejszego święta – Dnia Dziecka – życzenia najmłodszym złożył burmistrz miasta i gminy Radoszyce Michał Pękala. Jednocześnie zaprosił ich do udziału w konkursie plastycznym „Zalew – moje wymarzone miejsce wypoczynku”, o którym już wcześniej Państwa informowaliśmy – TUTAJ.

REKLAMA

„Kochani, dziś wyjątkowy dzień – Dzień Dziecka. W tym wyjątkowym dniu dla tych najmniejszych dzieciaków, i dla tych większych, i tych starszych chciałbym życzyć wszystkiego, co najlepsze. Zdrowia, pomyślności i aby takie słoneczko jak dzisiaj świeciło wam całe życie” – życzenia z okazji Dnia Dziecka złożył Michał Pękala.

Burmistrz Michał Pękala składając życzenia na tle zalewu w Radoszycach przypomniał także o trwającym, związanym właśnie z zalewem konkursie pod nazwą „Zalew – moje wymarzone miejsce wypoczynku” przeznaczonym dla dzieci z przedszkoli, zerówek i szkół podstawowych z terenu gminy. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, a uczestnicy będą konkurować w trzech kategoriach wiekowych.

REKLAMA

„To wy będziecie zmieniać przestrzeń naszego zalewu – to wy będziecie projektować nasz zalew. To, co powstanie na naszym zalewie za miesiąc, rok, dwa, będzie przede wszystkim zależeć od was. Zapraszam was do konkursu” – Michał Pękala.

Konkurs trwa do 31 lipca. Szczegóły odnośnie uczestnictwa znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *